Ogłoszono kolejną edycję charytatywnej inicjatywy

Ogłoszono kolejną edycję charytatywnej inicjatywy "Gra Paczka"

Ogłoszono drugą edycję charytatywnego wydarzenia Gra Paczka odbywającego się w ramach Szlachetnej Paczki. Trwający kilkadziesiąt godzin stream rozpocznie się 12 listopada.


Powiedzmy to głośno - okres bożonarodzeniowy będzie wyglądał w tym roku zgoła inaczej. Pandemia koronawirusa nie tylko pokrzyżowała wiele marketingowych planów, ale też okazała się tragiczna w skutkach dla mnóstwa rodzin. Część z nich pozbawiona została pracy, a co za tym idzie - pieniędzy niezbędnych do utrzymania dzieci i domu.

Dlatego też akcje charytatywne mogą dla wielu osób być teraz jedynym ratunkiem. W tej kwestii - po raz kolejny - nie zawiedzie Szlachetna Paczka. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną tradycyjnie przekazane w ręce potrzebujących. Sam projekt można rozbić jednak na kilka pomniejszych wydarzeń.

Jednym z nich jest Gra Paczka, czyli specjalna charytatywna transmisja na żywo, która potrwa 60 godzin. Już 12 listopada przed ekrany monitorów zasiądą znani ze świata internetu influencerzy, którzy będą - oczywiście - grać i rozmawiać z widzami. Użytkownicy otrzymają opcję wpłacania pieniędzy - te zostaną przekazane na fundusz Szlachetnej Paczki.Okej, ale o jakich influencerach mowa? Przede wszystkim o twórcach zrzeszonych w ramach JaRock, Gameset czy Fantasyexpo, czyli m. in. AlbanPL, Bonkol, Kaftann, Kycu, Lempiank, Łosiu, Niedaradek, Nikalus Pieron, Ospanno, PanKubaka, PLKD, Rock, Seto,  SouShibo, Tivolt, xEmtek i Ziemniak.

Na aukcje wystawione zostaną także przedmioty powiązane z branżą gamingową. Swój udział zadeklarowali All IN! Games, AMD, CD PROJEKT RED, Gigabyte, Fundacja Komputronik, Komputronik Gaming, MSI, SPC Gear, Wydawnictwo Znak oraz platforma TikTok.

O wydarzeniu będziemy Was z pewnością jeszcze informować, więc prawdopodobieństwo umknięcia akcji jest niskie!

 

Co sądzicie o wydarzeniu Gra Paczka? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.