Znamy datę premiery 8. sezonu Gry o Tron!

Znamy datę premiery 8. sezonu Gry o Tron!

Jeśli rok 2019 ma przynieść nam coś dobrego, to z pewnością będzie to 8. sezon Gry o Tron. Niestety jednak będzie to finałowy sezon tego kultowego już serialu, więc odczucia mogą być ambiwalentne. Bezsprzecznie pozytywny natomiast jest fakt, że znamy już datę premiery pierwszego i mamy nowy trailer.


Początek końca Gry o Tron rozpocznie się już dokładnie za 3 miesiące, czyli 14 kwietnia 2019 roku. Ostatni sezon serialu na podstawie powieści George'a R.R. Martina będzie liczył tylko sześć odcinków, jednak twórcy zapowiadają, że to będzie raczej "sześć filmów" - spokojnie możemy więc spodziewać się ponad godzinnych seansów ulubionego serialu.

W sieci pojawił się także nowy zwiastun, który pokazuje powrót Starków do rodzinnego Winterfell:Z całą pewnością szykuje się wiosna pełna spoilerów, memów oraz przede wszystkim dobrej zabawy z Grą o Tron. Dla wszystkich fanów na otarcie łez po serialu HBO szykuje jego kilka spin-offów. Ostatnio nawet zamówiło odcinek pilotażowy do jednego z nich, znanego pod tytułem "The Long Night", osadzonego tysiące lat przed akcją znaną z Gry o Tron.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.