Gra Fall Guys przeszła na model free to play

Gra Fall Guys przeszła na model free to play

Gra Fall Guys jest bardzo popularną produkcją, która jeszcze jakiś czas temu była jedną z najchętniej pobieranych gier tego typu w internecie. Twórcy gry postanowili tymczasem, że tytuł przejdzie na model free-to-play!


Gra od Mediatonic miała swoją premierę na PC oraz konsoli PS4 w 2020 roku. Z czasem produkcja zyskała ogromną popularność, co spowodowało, że powstało wiele podobnych gier wzorujących się na tym hicie. Teraz twórcy gry postanowili, że gra z fasolkami w roli głównej, przejdzie na model free-to-play.Tak też się stało, a produkcja jest dziś dostępna za darmo od dziś, godziny 15:00. Gra od dziś stała się darmowa na Xboxach, PlayStation, Switchu oraz PC. Darmową wersję PC można pobrać tylko z serwisu Epic Games Store. Jeżeli stało się tak, że kupiliście grę przed tym, jak przeszła ona na model free-to-play, Mediatonic przygotowało także coś dla was. Do odebrania wkrótce otrzymacie m.in. premium battle pass w momencie rozpoczęcia nowego, darmowego sezonu.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.