Gra Death Stranding 2 została oficjalnie zapowiedziana

Gra Death Stranding 2 została oficjalnie zapowiedziana

Gra Death Stranding 2 została oficjalnie zapowiedziana. Produkcja, która zmierza na PlayStation 5, została ogłoszona podczas The Game Awards 2022. Mamy także pierwszy zwiastun.


Sony Interactive Entertainment i studio Kojima Productions oficjalnie zapowiedziało kontynuację popularnej gry z 2019 roku. Druga część Death Stranding, bo o tym tytule mowa, została na ten moment zapowiedziana na PlayStation 5. Wraz z zapowiedzią, do sieci trafił zwiastun produkcji.

Z krótkiego teasera dowiadujemy się, że wraz z premierą powróci Léa Seydoux (Fragile), Troy Baker (Higgs) oraz główny bohater pierwszej części - Sam Bridges, w którego wcielił się aktor Norman Reedus.Death Stranding 2 to na ten moment tytuł roboczy kontynuacji hitu ogłoszonego na TGA 2022. Wielce prawdopodobne jest to, że gra otrzyma wkrótce podtytuł, który w tej chwili pozostaje tajemnicy. Co więcej, gra nie posiada jeszcze terminu premiery. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się jednak w nadchodzących miesiącach.

 

Graliście w Death Stranding? Wyczekujecie drugiej części tej gry? Piszcie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.