Google Play ze specjalnym programem lojalnościowym

Google Play ze specjalnym programem lojalnościowym

Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android już całkiem niedługo mogą liczyć na nową usługę w ramach Sklepu Play. Google postanowiło bowiem rozpocząć testy programu lojalnościowego. 


Nazywać się będzie Play Points, a jego zasady są dosyć proste i jasne. Głównym celem projektu jest zbieranie punktów, które można wymienić na aplikacje znajdujące się w Sklepie Play. Innowacja ta została wykryta w kodzie źródłowym programu.

Google Play już niedługo poszerzy się o nową funkcję


Wspomniane już punkty użytkownicy będą mogli zdobywać poprzez nabywanie gier bądź innych usług w Google Play. Jedynym haczykiem jest to, że zdobyte punkty będą miały określony termin wykorzystania - jeśli w porę się ich nie użyje, bezpowrotnie znikną.

Według wielu źródeł mają służyć one także jako kupon rabatowy. Jeśli nie będziemy mieli ich wystarczająco dużo, za daną aplikację przyjdzie nam odpowiednio dopłacić. Jeden punkt otrzymamy po wydaniu około trzech złotych. Na oficjalną zapowiedź i premierę funkcji należy uzbroić się w cierpliwość - Google zapewne niebawem zaprezentuje wszystkie jej szczegóły.

Źródło: hothardware.com

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.