Krzysztof Gonciarz ogłosił kolejny GONKON i już wyprzedał pierwszą pulę biletów

Krzysztof Gonciarz ogłosił kolejny GONKON i już wyprzedał pierwszą pulę biletów

W 2018 roku Krzysztof Gonciarz ogłosił jeden z największych projektów w jego karierze. Znany vloger postanowił stworzyć własne wydarzenie artystyczne połączone ze spotkaniem z innymi twórcami. Po sukcesie poprzedniej edycji,  YouTuber zapowiedział kolejną!

GONKON 2019 - "SZUM" odbędzie się 5 października w obiekcie Mińska 65 w Warszawie. Na miejscu pojawią się twórcy internetowi, a odwiedzający będą mieli okazje podziwiać instalacje artystyczne, pokazy audiowizualne oraz wysłuchać paneli dyskusyjnych. Wśród osób, które zjawią się na miejscu oprócz Krzysztofa Gonciarza na ten moment można wymienić Weronikę Truszczyńską, Gargamela oraz Dawida Myśliwca z kanału Uwaga Naukowy Bełkot. Zapowiedź tego eventu możecie obejrzeć poniżej:Drugie wydarzenie organizowane przez Krzysztofa Gonciarza cieszy się wielką popularnością. Oficjalnym wydarzeniem na faceboku zainteresowanych jest już blisko 7 tysięcy osób, a pierwsza pula biletów wyprzedała się w 24 godziny! Wy także zamierzacie odwiedzić GONKON 2019?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.