Rekordowa popularność wystawy Krzysztofa Gonciarza

Rekordowa popularność wystawy Krzysztofa Gonciarza

Wiele można powiedzieć o Krzysztofie Gonciarzu, ale na pewno nie to, że boi się ryzyka. Był jednym z pierwszych polskich YouTuberów, następnie jako jeden z pierwszych twórców internetowych wydał książkę, wyjechał do Japonii, a nawet założył tam firmę. Jest także pierwszym twórcą w Polsce, który otworzył swoją wystawę. 


Wystawę Tokio 24 od 12 lipca do 29 września oglądać można w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Wystawa przedstawia Tokio oczami Krzysztofa Gonciarza.  Do tej pory odwiedziło ją już 15 tysięcy osób, co czyni ją najpopularniejszą wystawą w historii tego muzeum. Gratulujemy Krzysztofowi tego sukcesu!O swojej wystawie twórca mówi:
Tokio 24 to moja dokumentacja pętli, której codziennie od nowa doświadcza mieszkaniec stolicy Japonii. Chcę pokazać zwykłe i niezwykłe elementy codzienności, te intymne i te odbywające się na skalę całego miasta.

Zapraszam na wystawę, w ramach której zachęcę do spojrzenia na Tokio moimi oczami. Zatrzymania się, zachwycenia się niewinnym detalem, by po chwili poczuć się przytłoczonym jego ogromem.

 Odwiedziliście już Tokio 24? Jeśli nie, macie jeszcze czas do 29 września!

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.