Gonciarz w dwugodzinnej rozmowie z Karolem Paciorkiem

Gonciarz w dwugodzinnej rozmowie z Karolem Paciorkiem

Krzysztof Gonciarz to twórca, którego na YouTube możemy poznać od dwóch zupełnie różnych stron. Na kanale "Krzysztof Gonciarz" zobaczymy go jako vlogera na co dzień zajmującego się profesjonalną produkcją filmów. Na kanale "Zapytaj Beczkę" z kolei jako zabawnego, często poruszającego kontrowersyjne tematy prowadzącego. Teraz mamy okazję wysłuchać wywiadu poprowadzonego przez Karola Paciorka na kanale Imponderabilia.


Karol Paciorek w swoim studio gościł już wiele różnych postaci, z którymi prowadził wywiad. Był tam między innymi Gimper, czy Maciej Orłoś. W najnowszym filmie na kanale Imponderabilia możemy natomiast obejrzeć ponad dwugodzinny materiał z rozmowy Karola z Krzysztofem Gonciarzem. Panowie prywatnie są dobrymi znajomymi, jednak zdecydowali się na nagranie rozmowy, w której wypowiadają się na wiele tematów związanych z YouTube. Poruszyli tam między innymi kwestię marek odzieżowych zakładanych przez internetowych twórców. Krzysztof ma w tej dziedzinie już pewne doświadczenie, niestety niezbyt pozytywne, o czym wspomniał w rozmowie. Zdradził również, kto jest jego największą inspiracją i motywacją do dalszego działania.Twórcy zeszli później na zupełnie inny temat - GonKonu, czyli spotkania organizowanego między innymi przez Krzysztofa, na którym, jak zapowiada strona wydarzenia, sztuka spotka się z internetem. Przy okazji YouTuberzy wytknęli kilka największych wad dotychczas organizowanych eventów, na których fani mogli spotkać swoich idoli. Uznali, że bardzo dużym minusem jest tworzenie stref do zbierania autografów oraz sprzedawanie droższych biletów w zamian za możliwość podejścia bliżej do swoich ulubionych twórców. W wywiadzie Krzysztof opowiedział również o swoich początkach na YouTube oraz zarobkach, jakie się osiąga w tym zawodzie w porównaniu z tym, jakie można było zdobyć kiedyś. Poza tymi kwestiami Karolowi udało się poruszyć jeszcze wiele innych, bardzo ciekawych tematów, dlatego wszyscy fani Krzysztofa Gonciarza będą mogli z tego materiału dowiedzieć się bardzo wiele o swoim idolu.

W komentarzach pod filmem można znaleźć wiele bardzo skrajnych opinii. Duża część z nich mówi o tym, że Krzysztof wygląda, jakby bardzo nie chciał udzielać tego wywiadu, a Karol na siłę ciągnął temat. Druga grupa widzów broni YouTubera twierdząc, że jest on introwertykiem, co w zderzeniu z ekstrawertyczną naturą Karola tworzy ogromny kontrast. Prawdopodobnie grupa zakładająca, że Krzysztof był znużony, zna go głównie z kanału komediowego, na którym jest pełen energii i często się wygłupia. Stali widzowie kanału vlogowego wiedzą, że zwykle jest on spokojny i cichy oraz jak na introwertyka przystało, nie jest zbyt otwarty. Warto wziąć te argumenty pod uwagę i obejrzeć materiał do końca. Wywiad jest doskonałą możliwością na poznanie Krzysztofa dla osób, które go nie kojarzą oraz kopalnią ciekawych faktów dla jego wiernych fanów.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl