Gonciarz stworzy globalne snap story!

Gonciarz stworzy globalne snap story!

Prawdopodobnie każdy fan rockowej muzyki, chciałby chociaż raz w życiu wziąć udział w Fuji Rock Festival. Znany YouTuber - Krzysztof Gonciarz, będzie miał okazję w nim już wkrótce uczestniczyć. Najważniejsze jest jednak to, że na miejscu stworzy z niego globalne "snapchat story"! Jak to możliwe?


Fuji Rock Festival to organizowany od 1997 roku festiwal muzyki rockowej, odbywający się w Naeba Ski Resort znajdującego się w prefekturze Niigata w Japonii. Organizowany jest corocznie w ostatni weekend lipca i zawsze cieszy się ogromną popularnością. Swoją nazwę zawdzięcza temu, że pierwsza edycja odbywała się u podstawy góry Fuji. W 1999 roku impreza została przeniesiona do Naeba Ski Resort.


Właśnie na ten festiwal już w ten piątek (22.07) wybiera się Krzysztof Gonciarz. Z Kasią, wezmą udział w tym wydarzeniu by stworzyć z niego globalne "snap story" - zbiór zdjęć, które na Snapchacie przez 24h będzie mógł obejrzeć każdy jego użytkownik! Jak sam twierdzi twórca, jest to prawdopodobnie pierwszy warunek do tego, by centrala Snapchata zainteresowała się bezpośrednio nawiązaniem współpracy z polskimi twórcami wideo w sprawie produkcji treści tego typu i relacji z imprez masowych. Trudno się nie zgodzić, że dla wielu YouTuberów może to być przełomowy moment, ale to pokaże nam czas. To, że Krzysiek przyczynił się do rozwoju polskiego YouTube, pokazał nam już nieraz przecierając nowe szlaki.


Sam wpis możecie zobaczyć tutaj i wypowiedzieć się na ten temat bezpośrednio u Krzyśka. Zapraszamy również do podzielenia się swoją opinią z nami zostawiając komentarz pod naszym artykułem:Jeśli ktoś się wybiera lub jest zainteresowany FRF to zapraszam na oficjalną stronę festiwalu.


Jak myślicie, czy Snapchat rozważy współpracę z polskimi twórcami? Będzie to przełomowy moment dla naszych rodaków ze sceny YouTube? Piszcie w komentarzach, bo chcemy poznać wasze odpowiedzi na te pytania!


Jakub Romanowski


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.