Krzysztof Gonciarz ponownie nagrodzony!

Krzysztof Gonciarz ponownie nagrodzony!

Krzysztof Gonciarz wyrasta na jednego z liderów w Polsce, jeśli chodzi o liczbę zdobytych nagród podczas swojej kariery na YouTube. W jego ręce trafiła właśnie kolejna statuetka przyznawana podczas trwającego właśnie Blog Forum Gdańsk 2017.


Nagrodę w imieniu Krzyśka odebrała Iza, która koordynuje wiele z jego działań z naszego kraju. Krzysztof Gonciarz został wyróżniony w dwóch kategoriach: twórca odpowiedzialny społecznie oraz wpływowy twórca, w której to zgarnął główną nagrodę. O fakcie Gonciarz poinformował widzów za pośrednictwem swoich profilów w social-mediach. Dodaje również, że jego cel nadal zostaje taki sam - tworzenie najlepszych vlogów na świecie!Prócz Krzysztofa Gonciarza wyróżniona została także m.in. Paulina z kanału Mówiąc Inaczej, która bez wątpienia również jest osobą ściśle kojarzoną z polskim YouTube. Nagrody powędrowały również do innych twórców, związanych głównie ze sceną bloggerską. Zostały nagrodzone również tzw. Marki Przyjazne Twórcom.To nie jedyna nagroda, która powędrowała w ręce Krzyśka podczas jego YouTubowej kariery. W ubiegłym roku został wyróżniony m.in. podczas Grand Video Awards 2016 czy Creators Video Awards, a warto wspomnieć też chociażby o tytule podróżnika roku według National Geographic. Życzymy mu kolejnych nagród w kolejnych latach, bo bez wątpienia, patrząc na wkład włożony w jego materiały i przede wszystkim ich niezaprzeczalną jakość, na to właśnie zasługuje.

 

Oglądacie vlogi Krzysztofa Gonciarza? A może śledzicie jego kanał komediowy? Koniecznie dajcie nam znać o tym w komentarzach pod artykułem.


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.