Tak prezentują się plany Krzysztofa Gonciarza na 2017 rok

Tak prezentują się plany Krzysztofa Gonciarza na 2017 rok

Rok 2016 bez wątpienia był dla Krzysztofa Gonciarza okresem przełomowym. Rozpoczęcie regularnego nagrywania Daily Vlog'ów i włączenie możliwości współtworzenia własnego kanału z widzami za pomocą strony Patronite, pozwoliła Gonciarzowi na nagrywanie jeszcze ciekawszych i bardziej profesjonalnych materiałów. Wszyscy mieliśmy okazje obejrzeć wiele świetnie wykonanych produkcji z wielu krajów, a jak wiadomo po wczoraj opublikowanym przez Krzysztofa materiale, ten rok może być jeszcze ciekawszy!Rozpoczynający się właśnie rok może być dla widzów Krzysia, choć ciężko to sobie wyobrazić, rokiem jeszcze lepszym od poprzedniego. W planie są podróże do wielu fascynujących miejsc, nowa seria w Japonii i dużo zmian! Tak w skrócie prezentują się plany twórcy na 2017 rok:

1. Nowa seria o Japonii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwszą zapowiedzianą przez YouTubera inicjatywą jest stworzenie nowej, niekoniecznie regularnej serii o Japonii. Miałaby ona dotyczyć mniej znanych, tajemniczych lokacji mieszczących się w kraju kwitnącej wiśni, np. elektrowni jądrowej Fukushima czy Nagoro(wioski lalek). Pomysł ten jest jak najbardziej realny i w dużej mierze zależy najprawdopodobniej od tego jakie zainteresowanie nim wykażą patroni.

2. Podróże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym roku na kanale Gonciarza czeka nas większe zróżnicowanie kulturowe niż do tej pory. Pierwszym, obranym na cel krajem jest Grenlandia. Wyprawa polarna ma odbyć się pod koniec marca i jak zapowiada twórca, może być najtrudniejszym wyjazdem do tej pory. Po drodze Krzysztof zamierza zatrzymać się na Islandii, z której to również mają pojawić się materiały.

Celem drugiej podróży, w zależności od decyzji patronów, ma być Australia lub Nowa Zelandia. Oba te miejsca są bardzo ciekawe i na pewno będzie to ciężki wybór, jednak z podobnym, wspaniałym skutkiem. Ostatnim zapowiedzianym w filmie celem podróży jest Polska, którą w tym roku Gonciarz zamierza odwiedzić bardziej w celu nagrywania materiałów na swój kanał.

3. Zmiany w nagrodach dla patronów i nowa grupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnim poruszonym w zapowiedzi tematem są zmiany bardziej dotyczące widzów. Aktualizacji uległ profil patronite Krzysztofa, na którym to znalazło się więcej nagród dla patronów m.in. szansa dostania paczki z rzeczami prosto z Japonii lub wydrukowanych kadrów z autografem. Powstała również grupa Patroni Gonciarza, do której dostęp otrzymuje od teraz każdy widz wspierający YouTubera o kwotę 10zł+.Jak widać Krzysiek nie zamierza spoczywać na laurach i planuje jak najciekawiej zorganizować tegoroczny kontent na swoim kanale. Trzymamy kciuki i zachęcamy do śledzenia jego poczynań.

A co wy uważacie o planach Krzysztofa Gonciarza? Czy nie możecie się doczekać realizacji któregoś z nich? Piszcie w komentarzach!


 

 

 

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl