Gonciarz przeczytał nazwiska 2310 patronów - film trwa blisko godzinę!

Gonciarz przeczytał nazwiska 2310 patronów - film trwa blisko godzinę!

O sukcesie Patronite Krzysztofa Gonciarza już nie musimy chyba nikomu przypominać. Tysiące osób postanowiły wspomóc twórcę przy tworzeniu nowych filmów. Teraz Krzysiu wszystkim się odwdzięczył.


Już podczas pierwszych promocji profilu na Patronite, twórca oficjalnie zapowiadał, że postara się podziękować każdemu z osoba - tym, którzy przyczyni się do rozwoju jego kanału przez wpłacanie pieniędzy. Nikt jednak nie spodziewał się aż tak ogromnego odzewu widzów. W swoich vlogach, Krzysztof zapowiedział, że prawdopodobnie nie da rady przeczytać wszystkich nazwisk. Raz na jakiś czas, wyczytał kilkanaście losowych, ale w kolejce nadal były setki, a nawet tysiące imion i nazwisk. Wczoraj postanowił stworzyć jeden film, w którym alfabetycznie wyczytuje wszystkich patronów z 2016 roku, którzy wpłacili co najmniej 10 złotych. Jest ich łącznie - uwaga - 2310! Sprawdźcie sami ten film:Jesteście wśród patronów Krzysia? Koniecznie znajdźcie siebie na jego filmie. Niektóre nazwiska, YouTuber przeczytał w wyjątkowy sposób. Alfabetyczną listę wraz z minutami w materiale znajdziecie w komentarzu pod wideo. Powodzenia!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.