Krzysztof Gonciarz dobitnie komentuje aferę Logana Paula

Krzysztof Gonciarz dobitnie komentuje aferę Logana Paula

Nowy rok zaczął się bardzo intensywnie. Znany na całym świecie twórca internetowy Logan Paul wywołał wielkie oburzenie w Internecie i mediach. Na temat jego zachowania stopniowo wypowiadają się kolejni twórcy, a do ich grona dołączył właśnie Krzysztof Gonciarz


Niedawny materiał Logana, w którym relacjonował swój pobyt w Lesie Samobójców w Japonii wywołał spore kontrowersje. Media aż huczały o skandalicznym zachowaniu twórcy i jego znajomych, którzy jak gdyby nigdy nic weszli na teren lasu, nie zdając sobie sprawy z powagi miejsca. Widząc zwłoki jednego z samobójców również nie szczędzili sobie żartów. Więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym artykule.Na temat twórcy wypowiedziało się wiele znanych osobistości z całego świata. Większość z nich negatywnie oceniła zachowanie Logana, co absolutnie nikogo nie dziwi. Z początku niechętnie, głos w tej sprawie zabrał również Krzysztof Gonciarz, namówiony przez swoich widzów. Warto wspomnieć, że on sam odwiedził wspomniany Las Samobójców około dwa lata temu, dlatego łatwiej jest mu wypowiedzieć się w tej kwestii.

Podobnie jak większość internautów określił on zachowanie Logana jako negatywne. Dodatkowo Kasia uznała jego reakcję po zobaczeniu zwłok za normalną, gdyż sama kiedyś zaznała podobnego szoku. Mimo tego Krzysztof i Kasia nie pochwalają decyzji o nieusunięciu tego fragmentu z materiału. Podsumowując wątek Krzysztof dodał na końcu, że "świat nie potrzebował aż czegoś takiego, by uznać, że Logan Paul jest palantem".Poza Krzyśkiem Gonciarzem swoje zdanie na ten temat wyraził również inny polski YouTuber - Kubson. Mimo że jest jego fanem i chętnie śledził jego twórczość uznał za kuriozalny błąd podejście do ciała i sfilmowanie go. W swojej wypowiedzi przytacza także opinię Pew Die Pie'a, z którą się zgadza. Dodatkowo w materiale przywołuje koncepcje innych internautów.Jak możemy się domyślać afera związana z Loganem Paulem na tym się nie skończy. Mimo że wydarzenie miało miejsce jakiś czas temu, do Internetu wciąż napływa coraz więcej wiadomości na ten temat.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.