Krzysztof Gonciarz już niedługo w Polsce!

Krzysztof Gonciarz już niedługo w Polsce!

Krzysztof Gonciarz od kilku dobrych miesięcy odkrywa przed nami sprawy ze swojego codziennego życia. Publika pokochała jego daily vlogi, w których twórca opisuje co robił danego dnia i opowiada historie, które mu się przydarzyły  w przeszłości. Faktem jest, że to co wyróżnia jego twórczość w świetle innych Polskich vlogerów, jest zamieszkanie w Japonii i częste podróżowanie po świecie.


YouTuber zapowiedział swoją kolejną wyprawę. Będzie to coś specjalnego, ponieważ Gonciarz już niedługo przyjedzie do Polski! Co i kiedy będzie tu robił? Wszystkiego dowiecie się w tym artykule!


aaUntitled_000000

Do tej pory mogliśmy oglądać codzienne życie Krzyśka w Japonii, gdzie próbował coraz to nowszych potraw i poznawał życie tamtejszych ludzi. Mieliśmy też okazję zobaczyć jego poczynania podczas różnych podróży. Jedną z nich, był pobyt w USA, którego podsumowanie możecie przeczytać tutaj. Materiały Gonciarza podbiły serca publiki, która można wręcz powiedzieć, uzależniła się od jego twórczości. Jednak pragnieniem wielu fanów jest spotkanie się z Krzysztofem w realnym, cielesnym świecie, bez potrzeby patrzenia w ekran monitora. Póki co, to wszystko wydawało się niemal niemożliwe, aż do czasu opublikowania nowego, 114 już daily vloga...
Wszyscy na to czekali. Otóż twórca oznajmił, że niedługo planuje przylecieć do rodzimego kraju. Dokładnie 23 września, Krzysiek dotrze do Gdańska, by następnego dnia móc uczestniczyć w specjalnej konferencji dla blogerów "Blog Forum Gdańsk". Gonciarz nie będzie tu sam, ponieważ towarzyszyć będzie mu Kasia. Specjalnie dla fanów planują zrobić tournee po Polsce. Vloger zapowiedział, że ma wiele ciekawych pomysłów na integrację ze swoimi widzami. Chciałby także w dużym stopniu powiązać pobyt w Polsce z "Patronite", ponieważ uważa, że to zostało obiecane na samym początku. Wszystkie wspierające osoby będą miały zapewnione wejście na wydarzenia, które Gonciarz będzie przygotowywać. Gonciarz stwierdził, że jeśli ktoś chce mieć pewne miejsce na wydarzeniu i w dodatku poza kolejnością, to sposobem na to jest właśnie dołączenie do wspierających.


asdfntitled_000000

Twórca zapewnił w jakich miastach będzie można go spotkać. Będzie to na pewno Kraków, Warszawa i Trójmiasto. Prawdopodobnie zaliczy też Wrocław i Poznań. Wybór następnych miast zależy od widzów, a w szczególności od ludzi z "Patronite", którzy będą mogli głosować na dane wybrane miasta w specjalnej ankiecie.


Krzysztof wspomniał, że nie obędzie się oczywiście bez daily vlogów w Polsce. YouTuber już nie może się doczekać kręcenia filmów wśród "swoich" i spotkania z widzami, których przecież do tej pory musiał sobie tylko wyobrażać.


Cieszycie się z odwiedzin Gonciarza? Chcecie się z nim spotkać? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl