Niesamowite statystyki z okazji 500 odcinka dailyvloga Krzysztofa Gonciarza!

Niesamowite statystyki z okazji 500 odcinka dailyvloga Krzysztofa Gonciarza!

Krzysztof Gonciarz to jeden z najpopularniejszych vlogerów na polskiej scenie YouTube. Twórca już  prawie od dwóch lat niemalże codziennie publikuje materiały, w których pokazuje najciekawsze fragmenty swojego życia. Dzisiaj seria Krzysztofa obchodzi wielki jubileusz - pięćsetny odcinek!


Dzisiaj na fanpage'u Krzysztofa pojawił się wpis, w którym YouTuber ogłosił, że seria jego vlogów doczekała się pięćsetnego odcinka. Jak twierdzi, nie przywiązuje dużej wagi do jubileuszy, jednak tym razem jest to coś wyjątkowego. YouTuber przyznał, że wzrusza się, gdy widzi, jak długą drogę przebyła jego seria. We wpisie pojawiły się również podziękowania dla patronów, jak również widzów, bez których seria nie miałaby sensu.


Przy okazji, Krzysztof podzielił się z widzami statystykami dotyczącymi serii. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, że łączna długość trwania wszystkich odcinków serii to ponad 3 dni i 13 godzin! Wynika z tego, że każdy materiał trwa średnio po 10 minut i 13 sekund. Statystyki dotyczące wyświetleń i subskrypcji robią jeszcze większe wrażenie. Cała seria zebrała łącznie ponad 100 milionów wyświetleń, a od czasu publikacji pierwszego odcinka, Krzysztofa zaczęło śledzić 388 tysięcy użytkowników!

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy odcinek vloga Krzysztofa:


Trasy, jaką przebył Krzysztof wraz z Kasią, prawdopodobnie zazdrości każdy podróżnik. YouTuber odwiedził w tym czasie: Japonię, Tajwan, Sri Lankę, USA, Koreę Południową, Polskę, Chiny, Grenlandię, Islandię, Danię, Izrael, Hongkong i Wielką Brytanię. Dowiedzieliśmy się również, które odcinki serii zdobyły największą popularność. Są to: Japończyk mówiący po polsku (840 tysięcy wyświetleń),  Tak wygląda tajna polska kopalnia kryptowalut! (810 tysięcy) i CHINY kontra JAPONIA (730 tysięcy).

Tutaj zobaczycie najnowszy odcinek z serii vlogów:

Mamy nadzieję, że seria vlogów Krzysztofa będzie się dalej rozwijać i za mniej niż półtora roku (500 dni) będziemy mogli razem z nim świętować tysięczny odcinek vloga! Krzysztofowi życzymy sił do dalszego rozwijania swojej pasji!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl