Człowiek Warga i Krzysztof Gonciarz podjęli się kolejnej współpracy

Człowiek Warga i Krzysztof Gonciarz podjęli się kolejnej współpracy

Krzysztof Gonciarz i Człowiek Warga są niewątpliwie jednymi z najbardziej popularnych polskich YouTuberów. "Zapytaj Beczkę" pierwszego z nich oraz seria "Z Dupy" drugiego, są formatami w pewnym sensie do siebie zbliżonymi, które stawiają na humorystyczny komentarz do aktualnych wydarzeń czy komentarzy widzów. Teraz twórcy po ponad 6 latach, podjęli się kolejnej współpracy crossowej, a my możemy oglądać jej efekty na ich kanałach!


Pierwsze wspólne działania YouTuberów nastąpiły w marcu 2014 roku, kiedy to Człowiek Warga w ramach zastępstwa został zaproszony przez Krzysztofa Gonciarza do poprowadzenia "Zapytaj Beczkę". Odcinek okazał się strzałem w dziesiątkę, a sam film został obejrzany do tej pory ponad 1,5 miliona razy. Od tego momentu, YouTuberów wspólnie mogliśmy oglądać m.in. w październiku 2018 roku w 7 odcinku MDMR u Maćka oraz "Dniu z Dvpy", czyli jednym z daily vlogów Krzysztofa.Wczoraj na kanale twórców pojawiły się materiały w ramach współpracy crossowej YouTuberów. Na kanale Z Dvpy obublikowany został film pt. "PRAWDZIWY GONCIARZ", natomiast na kanale Krzysztofa film pt. "Czego NIE mówi Z DVPY". Koniecznie zapoznajcie się z tymi produkcjami!
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.