Mobilny Gmail z funkcją anulowania wysyłanych e-maili

Mobilny Gmail z funkcją anulowania wysyłanych e-maili

Google postanowiło nieco usprawnić mobilną wersję swojej poczty i wprowadzić do niej przydatną funkcję, która z pewnością przyda się niejednemu użytkownikowi. Od teraz będzie można anulować wiadomości jeszcze w trakcie wysyłania.


Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu aktualizacji - wydawane są one seriami. Część użytkowników (korzystających z wersji 8.7 lub nowszej) Gmaila dostrzegła pewną zmianę. Przy wysyłaniu wiadomości oprócz informacji o tym fakcie pojawiła się także możliwość anulowania jej zanim dotrze do odbiorcy.

Od teraz będzie można anulować wysyłanie wiadomości w mobilnym Gmailu


Opcja ta z pewnością przyda się wielu użytkownikom, którzy zapomną dołączyć jakiś ważny załącznik do mejla lub wyślą go do innej osoby.

Warto też dodać, że funkcja ta do webowego Gmaila trafiła już 3 lata temu. Użytkownicy mobilnej wersji musieli trochę czekać, lecz ważne, że Google w ogóle zdecydował się na zaimplementowanie tej nowości także tam.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.