Gimper prosi o pomoc w zbiórce dla mamy jednego z adminów Hajsowników!

Gimper prosi o pomoc w zbiórce dla mamy jednego z adminów Hajsowników!

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zebrać w jedno miejsce największe i najciekawsze akcje charytatywne naszych polskich twórców internetu. Jeśli nie mieliście okazji ich poznać, zapraszamy tutaj. Natomiast dzisiaj, pragniemy nagłośnić dobry czyn Gimpera. prosi on widzów, jak i wszystkich innych chętnych do pomocy, o wzięcie udziału w zbiórce na rzecz rehabilitacji mamy jednego z administratorów grupy Hajsownicy.
Tomek, na swoim oficjalnym Facebook'u nagłośnił ostatnio zbiórkę organizowaną przez jednego z aktualnych adminów grupy Gimpera. Akcja dotyczy pomocy 54-letniej mamie organizatora, której stan lekarze określili jako bardzo ciężki. Konsekwencją krwotoku podpajęczynówkowego i utraty przytomności, pani Barbara doznała silnego udaru mózgu i cierpi na tzw. afazję Broca - do komunikacji używa tylko kilku słów i ma problemy z ich wypowiadaniem, ma prawostronny paraliż prawej ręki i niedowład prawej nogi przez co nie jest w stanie sama się poruszać i wymaga całodobowej opieki.

Rehabilitacja przynosi wymierne korzyści, lecz pani Barbara 29 kwietnia została wypisana ze szpitala i od tamtej chwili potrzebujący sami muszą zapewniać pomoc poszkodowanej. Niestety koszty samej rehabilitacji oraz potrzebnych do poprawy zdrowia leków, przyrządów jak i samego koniecznego kapitalnego remontu mieszkania mamy administratora grupy, są ogromne, więc Gimper wraz z synem pani Barbary proszą o jakąkolwiek pomoc finansową, aby możliwie jak najszybciej i najlepiej pomóc jej w odzyskaniu dawnej sprawności.

Jeśli chcecie pomóc w zbiórce i/lub dowiedzieć się więcej informacji na temat akcji, odsyłamy pod ten link!

Poniżej znajdziecie podziękowania pani Barbary za pomoc ze strony Gimpera:


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl