Gimper z własnym serwerem!

Gimper z własnym serwerem!

Gimper wzbudził wczoraj wśród swoich widzów sporą ciekawość - na kanale opublikował bowiem odnośnik do własnej transmisji na żywo z dopiskiem, że przygotował coś naprawdę wielkiego. O co tak naprawdę chodziło?


Odbiorcy Tomka mogli wczorajszego wieczoru zaobserwować dosyć nietypowe zdarzenie. Na rozpoczętym o 20:00 streamie przez czterdzieści pięć minut puszczane były różne filmiki jak chociażby diss na Xayoo, intro Kuby Wojewódzkiego, Bombsite A czy kawałki streama Izaka. Gdy wybiła 20:45 (wtedy bowiem miała zostać wyjawiona tajemnicza niespodzianka) okazało się, że widzowie muszą jeszcze poczekać kilka minut. Dopiero o 20:53 mogliśmy usłyszeć Gimpera.

Główną informacją jaką twórca miał do przekazania było to, że już w najbliższy piątek otworzy on własny serwer w grze Shakes and Fidget. Część osób obecnych na transmisji wyraziła niezadowolenie tą niespodzianką myśląc, że Tomek przygotował coś znacznie lepszego. Nie zabrakło oczywiście pozytywnego odzewu oraz neutralnych reakcji.

Jeśli śledzicie twórczość Gimpera od dłuższego czasu to zapewne wiecie, że jego współpraca z firmą zajmującą się wspomnianą produkcją nie trwa od wczoraj. Niejednokrotnie oglądać mogliśmy u niego sponsorowane materiały i różne ciekawe projekty związane z Shakes and Fidget.

W ramach nowego serwera otwarta została także specjalna ankieta, gdzie widzowie Tomka mogą głosować na awatar jaki ma przybrać jego postać na debiutującym świecie.Gdy pojawi się więcej szczegółów na temat projektu to twórca zapewne o tym poinformuje.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.