Gimper z nową serią na kanale!

Gimper z nową serią na kanale!

Zdobycie popularności na YouTube nie należy do łatwych. Zwłaszcza gdy mamy wielką konkurencję. Aby rozwinąć kanał, należy przykładać się bardzo do tworzonych treści, dbać o regularność i liczyć na pomoc od większych twórców. Taką szansę postanowił dać swoim widzom Tomasz Działowy, znany również pod pseudonimem "Gimper".


Nowa seria Gimpera to "Ocenianie kanałów" i nazwa w zasadzie zdradza całe założenia cyklu. Tomek zamierza wybierać kanały autorów najciekawszych komentarzy, które przekonają go, by ocenić ich twórczość. Gimper daje również bardzo przydatne porady, co należy zmienić, by kanał szybciej się rozwijał. Pod uwagę bierze między innymi baner, miniaturki, awatar, czy tytuły materiałów. Dodatkowo  w każdym odcinku zamierza zdradzać kilka zasad działania serwisu. W pierwszym materiale z cyklu Tomek postanowił pokazać informacje, które jeszcze niedawno uważane były za temat, o którym nie należy głośno mówić. Pokazał swoje szacowane zarobki, jakie wygenerowały jego dwa kanały za reklamy na filmach.


"Ocenianie kanałów" jest wspaniałą okazją dla małych YouTuberów na zaprezentowanie swojej twórczości większemu gronu odbiorców. Pozostali, którzy nie będą chcieli poddać swojego kanału ocenie lub nie będą mieli na tyle szczęścia, będą mogli wynieść z materiału bardzo wiele cennych rad dotyczących prowadzenia konta na YouTube.

Seria została bardzo dobrze przyjęta przez widzów. Sekcja komentarzy zalana jest już opisami kanałów, których autorzy chcieliby trafić do następnego odcinka. Zauważyć tam można również wiele pytań do Tomka odnośnie do niektórych aspektów prowadzenia kanału. Mamy nadzieję, że seria będzie kontynuowana jeszcze przez długi czas i pozwoli na wypromowanie wartościowych małych kanałów i poprawienie poziomu wiedzy na temat działania YouTube. Przy okazji przypominamy również o naszej serii "YouTuberzy warci polecenia", w której w każdą sobotę polecamy bardzo ciekawe kanały mniejszych twórców. Artykuły z tej serii możecie przeczytać tutaj.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl