Gimper wystartował z projektem gamingowych turniejów

Gimper wystartował z projektem gamingowych turniejów

Gimper ogłosił właśnie projekt beloud będący odpowiedzią na rosnącą popularność elektronicznego sportu w Polsce. W jego ramach organizowane będą turnieje, w których udział będzie mógł wziąć tak naprawdę każdy zainteresowany gracz.

Wzięcie udziału w głośnym esportowym turnieju nie jest takie proste i wymaga przejścia długiej drogi. Jak się okazuje, niedługo się to może zmienić. Wszystko za sprawą przedsięwzięcia o nazwie beloud, za którym stoi VIDMO - agencja kreatywna należąca do Gimpera.

Marka beloud zajmować się ma organizacją turniejów esportowych dostępnych nawet dla osób niezrzeszonych przez jakąkolwiek organizację. Jest to więc świetna okazja na rozpoczęcie swojej przygody z elektronicznym sportem.

Na samym początku przeprowadzone zostaną turnieje League of Legends, Counter Strike: Global Offensive oraz Valorant. Pierwszy (z LoL'a i w formule 2 vs 2 i trybie ARAM) rozpocznie się 20 stycznia. Jego sponsorem została marka Orbit.Rozgrywki będą transmitowane jednak dopiero od 22 stycznia, kiedy to rozpoczną się ćwierćfinały. Finał z kolei odbędzie się 24 stycznia. Co można wygrać? Tutaj zdecydowano się na interesujące rozwiązanie.

Pula nagród jest bowiem nieskończona i zależy od liczby osób obserwujących profile beloud na portalach społecznościowych. Przykładowo - jeśli suma polubień, subskrypcji i obserwujących wyniesie 200 tysięcy, to do rozdysponowania będzie 20 tysięcy złotych.

Wszystkie szczegóły projektu znajdują się oczywiście na jego stronie głównej - tam także prowadzone są zapisy na pierwszy turniej.

 

Co sądzicie o zamyśle beloud? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.