Gimper wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!

Gimper wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!

Taniec z Gwiazdami emitowany w telewizji Polsat wciąż cieszy się sporą popularnością. Jego producent zaprasza gwiazdy znane z różnych działalności i mające różnych odbiorców. Do ostatniej edycji zaproszona była Angelika Mucha, czyli littlemooonster96, natomiast w najnowszej, według wstępnych informacji, wystąpić ma Gimper.


Dziś na serwisach plotkarskich typu Plotek czy Party pojawiły się pełne listy uczestników 9. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Wśród dwunastu uczestników znalazł się Tomasz Działowy, znany nam wszystkim jako Gimper.

YouTuber oficjalnie nie potwierdził tych rewelacji, jednak jego najnowsza publikacja na Instagram Stories jest dość wymowna:Jeśli informacje zostaną potwierdzone, występ Tomka będzie można zobaczyć już 1 marca, w piątek, o godzinie 20:05 na Polsacie. Oprócz niego w programie wystąpić ma także Macademian Girl, która prowadzi kanał na YouTube, Agnieszka Radwańska, Quczaj czy Czadoman.

Źródło: Party.pl

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.