Gimper wcielił się w prowadzącego 7 metrów pod ziemią

Gimper wcielił się w prowadzącego 7 metrów pod ziemią

Stało się to, na co wszyscy czekali. Gimper miał okazję porozmawiać z Rafałem Gęburą w charakterystycznej dla kanału 7 metrów pod ziemią scenerii.


Jeszcze jakiś czas temu, gdy kanał Rafała zdobywał na popularności internauci porównywali jego 7 Metrów Pod Ziemią i Lekko Nie Będzie Gimpera, zastanawiając się przy tym, który z nich jest lepszy. Odpowiedź jest prosta, bo oczywiście żaden z kanałów nie jest lepszy - są po prostu różne. Internauci zastanawiali się także, czy między twórcami istnieje jakaś rywalizacja lub może nawet niechęć.

Nic bardziej mylnego - przekonują o tym dwa nowe odcinki Lekko Nie Będzie, w których wystąpił Rafał Gębura. Pierwszy z nich jest w klasycznym stylu talk-show:Bardziej nietypowy okazał się dzisiejszy odcinek Lekko Nie Będzie, który jest odcinkiem specjalnym z okazji pierwszej rocznicy programu - zarówno jego jak i Rafała. Gimper przeprowadził więc szczerą rozmowę z Rafałem na parkingu znanym z 7 metrów pod ziemią.Charakterystyczne miejsce okazało się nieprzypadkowe, gdyż Gimper przeprowadził wywiad z Rafałem w klimacie jego programu, ale w ramach formatu Otwarte Karty, który jest znany z Lekko Nie Będzie. Można powiedzieć więc, że doczekaliśmy się połączenia dwóch najpopularniejszych programów na polskim YouTube.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.