Gimper w Hardkorowych Wyzwaniach Koksa!

Gimper w Hardkorowych Wyzwaniach Koksa!

Robert Burneika, bardziej znany jako Hardkorowy Koksu, to litewski kulturysta zamieszkujący obecnie Warszawę. Jakiś czas temu, na swoim kanale YouTube, Koksu rozpoczął serię "Hardkorowych Wyzwań Koksa", a jego pierwszym gościem był Izak. Teraz przyszedł czas na nowego gościa... Już niedługo z wyzwaniami Roberta będzie zmagać się Gimper!


Niektórzy mogą nie wiedzieć, ale Hardkorowy Koksu od kilku dobrych lat prowadzi swój kanał na YouTube. Jest współautorem i jednocześnie bohaterem filmów zachęcających do trenowania kulturystyki. Co ważne, od listopada 2015 roku Robert posiada w Warszawie swoją siłownię o nazwie "Burneika Sport's Gym", która pozwoliła mu na nagrywanie filmów z własnej "siedziby".
ff849d4bdd7f4b199c11aebc45ef789b
Kilka miesięcy temu, kulturysta postanowił sprawdzić jak Polscy YouTuberzy poradziliby sobie na jego "hardkorowej" siłowni. Tak właśnie zrodził się pomysł na serię "Hardkorowych Wyzwań Koksa" a już w pierwszym odcinku pojawił się znany nam wszystkim Piotr Skowyrski, czyli Izak. Streamera czekało spore wyzwanie, ponieważ Robert przygotował dla niego specjalny trening z ciężarami. Izak zmierzył się m.in. z treningiem mięśni klatki piersiowej, mięśni pleców i nóg. Według Koksa, każde z wyzwań poszło Piotrkowi nieźle i w kilku aspektach zdarzyło mu się pochwalić twórcę. W ramach kontynuacji wyzwań, dodatkowo oboje odwiedzili strzelnicę, gdzie Izak miał okazję potrenować swoją celność.Dzisiaj, kilka miesięcy od pierwszego odcinka, Robert zapowiedział kolejny materiał. Tym razem na siłowni zagości Tomek Działowy, który zostanie sprawdzony w wyzwaniach Koksa. Z zapowiedzi wynika, że YouTuber zmierzy się prawdopodobnie z tymi samymi zadaniami co poprzednik i będzie próbować pokonać Tego, który "zawsze wygrywa". Czy Gimper okaże się lepszy niż Izak i wykaże się zdobywając większe wyniki? Dowiemy się już niedługo, bo pełny odcinek ma pojawić się wkrótce na kanale Burneiki. Jedno jest pewne, widzowie mają na co czekać, bo jak zapewnia Gimper, będzie się działo!


Czekacie na trening z Gimperem? Jak myślicie, uda mu się pokonać Izaka czy nie? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl