Gimper w drodze do miliona subskrypcji - filmy od 18 lat i nowy teledysk już wkrótce!

Gimper w drodze do miliona subskrypcji - filmy od 18 lat i nowy teledysk już wkrótce!

W życiu twórcy obecny jest ostatnio kalejdoskop opozycyjnych wydarzeń. Z jednej strony ogromna ilość wyświetleń "Bombsite A"i ciągła praca nad wydaniem drugiej płyty, natomiast z drugiej - pozew od Atora, czy słynny już Superwizjer z jego udziałem. YouTuber nie wydaje się jednak być z tego powodu załamany, wręcz przeciwnie, niecierpliwie czeka na to, aż sam powtórzy niedawny sukces Izaka i przedstawia nam swoje pomysły, na rozwój kanału.W powyższym filmie Gimper chce przedstawić swoim widzom parę istotnych kwestii, które w niedługim czasie mają wejść w życie. W przypadku "drabina challenge", którego Tomek podjął się 19 lutego tego roku, występuje niewielka różnica, ponieważ okres jego wykonania kończy się wraz z nadejściem pierwszego dnia lipca. Twórcę czeka jeszcze sporo pracy nad swoim ciałem, by pozbyć się lekko wystającego brzucha, ale jak sam zaznaczył, da z siebie wszystko. My trzymamy kciuki, a wam przypominamy, jak to się zaczęło.To jednak nie koniec wyzwań, które wyznaczył sobie YouTuber. Zamierza rozpocząć nową serię z gry "Hunnie cam studio" i wprowadzić do tych produkcji faktyczne ograniczenia wiekowe 18+. Jest to swego rodzaju eksperyment, który ma udowodnić, jak wiele osób tworzy tzw. fake konta, tylko po to, żeby mieć dostęp do tego typu matriałów. Przelicznikiem w tej sytuacji ma być ilość wyświetleń.


Tomek zapowiada również otwieranie nadesłanych mu przez widzów fan-maili na wizji. Na swoim koncie ma już uczestnictwo w parodii takiej produkcji, która znajduje się na kanale JDabrowsky. Wspomina również, że po wbiciu 80 tys. łapek w górę pod niżej podanym filmem, obiecał zrobić unboxing Jasia. Do tego brakuje już ciecałych 4 tys. polubień, więc czekamy na efekty!Znalazł się także smaczek dla fanów muzyki Gimpsona. Za cztery dni rozpocznie się praca nad teledyskiem do piosenki z drugiej płyty artysty, która ma stanowić siquel jednego z utworów z krążka "Jeden". W tym projekcie ma pojawić się gość specjalny, który jest dla nas niespodzianką.


Najważniejsza jednak jest wasza opinia. Gimper postanowił zrobić coś, czego nie było wcześniej na jego kanale. Poprosił swoich widzów o wyrażenie szczerej opinii na temat jego twórczości. Mają oni szansę powiedzieć, co im się nie podoba, co by zmienili, albo co sprawia, że są zadowoleni. Może to być pierwsza i jedyna okazja, by to osoby oglądające miały rzeczywisty wpływ na to, jakie poprawki zostaną wprowadzone na kanał Gimpera. Do takich działań potrzebna jest duża wiedza na ten temat, więc zapraszamy was do zrobienia quizu poświęconego twórcy.Joanna Kowalska

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.