Gimper zmienia swoją nazwę!

Gimper zmienia swoją nazwę!

Wszyscy widzowie Gimpera od dawna wiedzą, że jego twórczość nie jest już tylko związana z grami. Program "Lekko Nie Będzie" to idealne potwierdzenie tego, jak Tomasz Działowy rozwinął się na przestrzeni ostatnich lat. Teraz YouTuber postanowił zmienić także swoją nazwę swojego fanpage'a na taką, która związana jest bardziej z jego aktualnymi projektami. 


"Lekko Nie Będzie" to obecnie największy internetowy talk-show. Produkcja w której główną rolę gra właśnie Tomasz Działowy odnosi ogromny sukces na polskim YouTubie, a subskrypcji na kanale programu cały czas przybywa. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule.

Dzisiaj Gimper postanowił wprowadzić zmianę na swoim Facebook'owym profilu. Wcześniej poczynania YouTubera na portalu mogliśmy śledzić pod nazwą "Gimper", jednak od teraz pełna nazwa strony to "Tomasz Gimper Działowy".

Gimper to nie tylko gamer, ale także świetny prowadzący, którego twórczość znacznie odbiega od wcześniejszego, gamingowego kontentu, a zmiana nazwy na jego stronie pokazuje, że nie chce być on kojarzony jedynie z nagrywania gameplay'ów.

Twórca postanowił także poprosić swoich widzów o ocenę tego, co aktualnie robi. Jakiś czas temu stworzył specjalną ankietę, dzięki której jego obserwatorzy mogą odpowiedzieć na pytania dotyczące jego osoby i przedstawianej twórczości na wszystkich trzech kanałach. Link do ankiety znajdziecie w poście opublikowanym przez Tomka.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.