Gimper tłumaczy swoją nieobecność

Gimper tłumaczy swoją nieobecność

Od pewnego czasu aktywność na kanale Gimpera znacznie zmalała. Tomek już 5 dni nie opublikował na nim żadnych materiałów. Spokojnie, nie porzucił On swojego kanału, a wręcz przeciwnie. Wspólnie z ekipą ze studia MusicRecord od kilku miesięcy ciężko pracują nad realizacją projektu, jakim jest nowa płyta pt. "Niepowstrzymany".


Tomasz w swoim vlogu tłumaczy, że aby zrealizować swoje plany często odwiedzał miejscowość Piła, w której znajduje się studio MusicRecords . Tam ostatnimi czasy spędzał mnóstwo czasu, gdyż bardzo dobrze współpracuje się mu z tamtejszą ekipą oraz wie, że potrafią Oni w sposób profesjonalny zrealizować zamierzony cel. Bombsite A jest chyba najlepszym przykładem tego co może narodzić się gdy Tomek i MusicRecords połączą siły. Nasz twórca wydaje się na bardzo zadowolonego z osiągniętego efektu i sądzi, że już niedługo kanał z powrotem ożyje. We vlogu autor wspomina, że do 12 lipca będą trwały jeszcze prace wykończeniowe mające wyeliminować wszystkie błędy oraz niedociągnięcia. Tomek przypomina, że na płycie pojawi się 14 utworów, a nie tak jak myśleli niektórzy jeden singiel pt. "Niepowstrzymany". Premiera 12 sierpnia ale już dziś możecie złożyć zamówienie na preorder, który dostępny jest w dwóch wariantach: płyta z autografem w cenie 39,99 zł oraz płyta z autografem + koszulka w cenie 99,99 zł. Oczywiście wszyscy fani będą mieli możliwość odsłuchu nowej płyty za pośrednictwem YouTuba. Dodatkowo Gimper wspomniał, że jeśli widzowie wyrażą zainteresowanie to na kanale muzycznym GimpSound pojawią się materiały prezentujące pracę w studio.
Niedawno dwie najświeższe produkcje muzyczne Tomka, a mianowicie "Mój przyjaciel grubas" oraz "Niepowstrzymany" przekroczyły zaczynając od wymienionego w pierwszej kolejności 1 mln i 4 mln wyświetleń.

Ktoś z was posiada poprzednią płytę Gimpera? Jesteście już w gronie szczęśliwców, którzy zamówili preorder "Niepowstrzymany"?


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu