Gimper tłumaczy, dlaczego wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Gimper tłumaczy, dlaczego wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Gimper prawdopodobnie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami, a dzisiaj te informacje potwierdził sam zainteresowany, tłumacząc jednocześnie powody swojej decyzji.


YouTuber występem w telewizyjnym show Polsatu jest zarówno podekscytowany, jak i zestresowany. Jak podkreśla, jego doświadczenie w tańcu jest równe zera. Mimo wszystko uważa, że będzie to dla niego świetna zabawa i przygoda. Nie zna on jeszcze swojej partnerki, ale wkrótce będzie wszystko jasne.

Jednym z bardziej szlachetnych powodów, dla którego Gimper weźmie udział w programie jest ten, że chce on poprawić wizerunek YouTuberów i internetów. Media ostatnio mówią bowiem o tym środowisku w bardzo zły sposób, dlatego warto byłoby pokazać, że internet nie jest wyłącznie siedliskiem patologii i przemocy.Twórca nie ukrywa także, że występ w show Polsatu to ogromna szansa dla niego samego. Często ma wiele pomysłów, których nie może zrealizować ze względu na zbyt duże koszty czy brak znajomości, a występ w telewizji mógłby bardzo mu pomóc. Ponadto nie jest tajemnicą, że Tomek chce zbliżyć się do telewizji i marzy o prowadzeniu autorskiego programu w niej, dlatego też Taniec z Gwiazdami wydaje mu się krokiem w dobrą stronę.

YouTuber zachęca swoich widzów, żeby w komentarzach pisali o tym, co ich interesuje w produkcji tak dużego programu. Dzięki temu będzie mógł w ciekawy sposób opowiedzieć o tym, co zobaczył podczas występów w studiu nagraniowym.

Serdeczna prośba Tomka do internautów jest również taka, żeby ci głosowali na niego. Podszedł on bowiem do wyzwania bardzo ambitnie i celuje nawet w finał programu, chcąc udowodnić siłę internetu. Ze swojej strony obiecuje wylewać siódme poty podczas treningów i dawać z siebie wszystko. Pierwszy odcinek show już 1 marca na Polsacie. Trzymamy kciuki za przygotowania i życzymy powodzenia w debiucie!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.