Gimper przegrywa w finale Tańca z Gwiazdami

Gimper przegrywa w finale Tańca z Gwiazdami

Przygoda YouTubera Tomasza "Gimpera" Działowego w Tańcu z Gwiazdami dobiegła końca. Twórca w finałowym odcinku przegrał pojedynek o kryształową kulę.


Niesamowite emocje towarzyszyły dzisiejszemu odcinkowi, w którym to Gimper wraz z Natalią Głębocką zmierzyli się z Joanną Mazur i Janem Klimentem. Obie pary zatańczyły po 3 tańce, z czego ostatnim był "show dance". Tomasz z Natalią zaprezentowali mieszankę tańców wplatając w to motyw z "Gry o Tron". Zacięta walka była widoczna przez cały dzisiejszy odcinek i choć jurorzy zdecydowanie postawili się po stronie Joanny Mazur, pochwalili Gimpera za dokonany postęp, a w ostatnim tańcu pokazowym dali parze bardzo dobre oceny. Ostatecznie to jednak Joanna Mazur sięgnęła po kryształową kulę.Udział Tomasza w finale programu był niesamowitym wyróżnieniem i wielką zasługą całej społeczności Hajsowników Gimpera oraz innych twórców YouTube i ich widzów, którzy na każdym kroku wspierali reprezentanta internetu w telewizji. Gratulacje dla Gimpera oraz wszystkich zaangażowanych w głosowanie internautów!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.