Gimper startuje z nową serią z GTA V!

Gimper startuje z nową serią z GTA V!

To świetna wiadomość dla wszystkich widzów Gimpera. Już dzisiaj na kanale Tomka pojawiła się nowa seria. Tym razem padło na tytuł wyczekiwany od dłuższego czasu przez większość Hajsowników, a mianowicie chodzi o "Grand Theft Auto V"! 


Zanim skupimy się na GTA V, to warto wspomnieć o serii, która ostatnio zakończyła się na kanale Gimpera. Pierwszy odcinek z GTA San Andreas pojawił się 25 grudnia, a ostatni 7 lutego. Wszystkie 44 odcinki cieszyły się ogromną popularnością i naprawdę przypadły do gustu subskrybentom Tomka.W niedzielę Gimper dodał na swój kanał zapowiedź kolejnej części kultowej gry, którą już od dzisiaj będziecie mogli oglądać na jego kanale. Na grupie YouTubera już od dawna jego widzowie prosili go, aby zaczął swoją przygodę z GTA V, więc ich ta informacja na pewno ich ucieszyła, co z resztą widać w komentarzach pod filmem:
Długo na to czekałem

Nie mogę się doczekać

Moja ulubiona seria się szykuje!JEEEE GTA V NARESZCIE!!!
Pierwszy odcinek jest już na kanale, dlatego serdecznie na niego zapraszamy. Czas się przekonać, czy nowa seria będzie bardziej oglądana od poprzedniej.

Jak Wam się podoba? Dajcie nam znać!ILE WIESZ O TOMKU? KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO QUIZU O GIMPERZE!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.