Gimper przeprowadził najmocniejszą rozmowę z Cezarym Pazurą

Gimper przeprowadził najmocniejszą rozmowę z Cezarym Pazurą

Gimper w najnowszym sezonie Lekko Nie Będzie nieco zmienił koncepcję programu i oprócz klasycznego talk-show wprowadził on oddzielny format, jakim są Otwarte Karty. Najnowszy odcinek z Czarkiem Pazurą chyba jest najmocniejszy jak do tej pory.


Dla tych, którzy jeszcze nie oglądali (są tacy?) nowych odcinków Lekko Nie Będzie - Otwarte Karty to rozmowa Gimpera z jego gościem, która jest podyktowana kartami. Karty mogą być w trzech rodzajach: kontynuacja rozmowy, przerwa na grę i pytanie kłopotliwe.

Jak nie trudno się domyślić w rozmowie Czarka i Gimpera dominowały pytania kłopotliwe i niewygodne. Dlatego też Gimper mógł bez ogródek pytać Czarka o to, czy ten uważa swoją karierę aktorską za skończoną, czy używał ghostwritera do pisania książki oraz jak patrzy na kwestie finansowe kanału. Dużo zostało także powiedziane o YouTube i hejcie.Trzeba przyznać, że Czarek w roli gościa Otwartych Kart spisał się znakomicie, gdyż dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu i życiowemu mógł podzielić się wieloma trafnymi spostrzeżeniami i fascynującymi historiami. Była to niezwykle życiowa i dorosła rozmowa, z której każdy może wyciągnąć coś dla siebie.

Doceniło to wielu widzów, którzy są zachwyceni rozmową Czarka i Tomka:
Strasznie się cieszę, że Cezary zaczął się udzielać w internecie w taki sposób, w jaki to robi. Rozmowa perfekcyjna - dałeś radę, bo przez 34 minuty nie popatrzyłem ani razu na zegarek :D Piona!


Cezary Pazura bardzo ciekawy człowiek, oby więcej takich gości :)Bardzo ciekawa rozmowa, obejrzałam z przyjemnością. Cieszę się, że wprowadziłeś do LNB rozmowy, myślę, że to show tego potrzebowało.
avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.