Gimper pokazał, jak zmienił się przez ostatnie 6 tygodni

Gimper pokazał, jak zmienił się przez ostatnie 6 tygodni

Gimper przez ostatnie sześć tygodni "ukrywał" przed widzami pewne osobiste wyzwanie, z którym postanowił się zmierzyć. Mowa tu o fizycznej przemianie i próbie zbudowania "kaloryfera" w zaledwie czterdzieści dwa dni. 


Tomek nie próżnuje. Nie tak dawno byliśmy przecież świadkami ogłoszenia przez niego projektu w postaci książki "Zdolny do wszystkiego". Okazuje się, że twórca w zanadrzu miał jeszcze coś oprócz literackiego debiutu.

Zapewne każda osoba śledząca na bieżąco działalność Gimpera zdaje sobie sprawę, że od kilku lat regularnie trenuje on pod czujnym okiem FitPasterza. Sama aktywność fizyczna nie pozwoliła jednak na zadowalające wyrzeźbienie sylwetki, co twórca przyznał w najnowszym filmie.

Materiał o tytule "KALORYFER w 6 TYGODNI - Moja Przemiana!" to nie żaden clickbait. Tomek przyznaje, że pomimo uczęszczania na siłownię nadal jadł niezdrowo i nie dbał o siebie tak, jak mógł. W trakcie pisania książki zdał sobie jednak sprawę, iż zawarte w niej rady może wykorzystać, by nareszcie zacząć budować "kaloryfer".Twórca więc szybko się zmotywował i przez 42 dni ciężko pracował nad samorozwojem fizycznym - dbał o dietę oraz robił więcej treningów. Wyzwanie zakończyło się pomyślnie i wystarczy  spojrzeć na miniaturkę najnowszego filmu, by się o tym przekonać.

Materiał sam w sobie jest także reklamą książki "Zdolny do wszystkiego" oraz drugim z kolei klipem "potwierdzającym" skuteczność metod w niej przedstawionych.

 

Co sądzicie o przemianie Tomka? Dajcie znać!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.