Gimper został prowadzącym... teleturnieju

Gimper został prowadzącym... teleturnieju

Tomasz "Gimper" Działowy został zaproszony przez AGO Rogue do poprowadzenia internetowego teleturnieju o nazwie "Full Focus". Tematyka formatu będzie dotyczyć gier wideo. Na YouTube został opublikowany właśnie pierwszy odcinek projektu.


Gimper opublikował film informujący o przyjęciu propozycji od AGO Rogue. Tym samym influencer został prowadzącym internetowego teleturnieju "Full Focus". Na nowo otwartym kanale pojawił się właśnie pierwszy odcinek serii, w którym Tomek sprawdził wiedzę Nervariena z zakresu League of Legends.W "Full Focus" uczestnikowi zadawane jest kolejno dziewięć pytań w trzech następujących po sobie rundach. Gość może przy każdym pytaniu wybrać pomiędzy dwoma poziomami trudności. W zależności od tego, na który się zdecyduje - ma szansę zdobyć mniej lub więcej pieniędzy.Uczestnik może skorzystać z tzw. grzybka, czyli podpowiedzi od prowadzącego. Pierwsza wskazówka jest darmowa, kolejne kosztują coraz więcej złotówek pobieranych z posiadanej "na koncie" kwoty. Suma wygranych pieniędzy przeznaczana jest na wybrany cel charytatywny. W przypadku Nervariena było to "Schronisko Na Paluchu".

Kolejne odcinki "Full Focus" publikowane będą w każdy czwartek. Społeczność może na bieżąco podsyłać rady i wskazówki odnośnie rozwoju formatu.

 

Co sądzicie o nowym kanale Gimpera? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.