Gimper powraca do gier na głównym kanale i przedstawia fanowską produkcję

Gimper powraca do gier na głównym kanale i przedstawia fanowską produkcję

Od momentu premiery pierwszego sezonu Lekko Nie Będzie, Tomek nieco odszedł od nagrywania materiałów z gier wideo. Mamy dobrą informację - wszystko wskazuje na to, że twórca znów powraca do tego formatu!


Na głównym kanale ostatni gameplay (chodzi tutaj o typowy niesponsorowany film, gdzie Tomek po prostu komentuje samotnie to, co dzieje się aktualnie na ekranie) pojawił się ponad rok temu. Po odcinku z gry The Sims 4 kanał wszedł w stan lekkiej hibernacji jeśli chodzi o materiały o gamingowym charakterze. Potem pojawiło się jeszcze tylko kilka klipów stworzonych we współpracy chociażby z twórcami Shakes and Fidget czy Warface. 

Od tamtego momentu Tomka bawiącego się w różne tytuły mogliśmy obserwować na np. pobocznym kanale czy też transmisjach na żywo. Twórca postanowił jednak wrócić po dłuższej przerwie na główny kanał i zaskoczyć widzów półgodzinnym materiałem z gry 60 Parsecs (o fali popularności tej produkcji na YouTube możecie przeczytać w tym miejscu).Gimper nie poprzestał na wrzuceniu jednego odcinka i już na jego kanale oglądać możemy kolejny - tym razem z fanowskiej gry Era Gimpera. Materiały z tytułów stworzonych przez widzów cieszą się u niego sporą popularnością. Nie inaczej jest w tym przypadku, co można wywnioskować z pozytywnych komentarzy zostawionych bezpośrednio pod nowym filmem.Zapewne spora część odbiorców Tomka czekała z niecierpliwością na powrót tego typu materiałów. Ich prośby zostały wreszcie wysłuchane i mamy nadzieję, że twórca szybko nie zrezygnuje z nagrywania ciekawych produkcji.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.