Gimper z odpowiedzią na materiał Kacpra Montażysty

Gimper z odpowiedzią na materiał Kacpra Montażysty

Wczoraj na kanale byłego montażysty Gimpera pojawił się specjalny materiał, gdzie przedstawione zostały powody zakończenia współpracy pomiędzy twórcami. Tomek nie pozostawił tego filmu bez odpowiedzi. 


Jeśli nie do końca jesteście zaznajomieni z całą sytuacją to polecamy zapoznać się z poprzednim artykułem, gdzie wszystko jest przejrzyście opisane. Znajdziecie go tutaj.

Tak naprawdę ciężko było przewidzieć czy Tomek zdecyduje się odpowiedzieć publicznie na obciążający go klip, lecz praktycznie zaraz po opublikowaniu posta o sprawie na naszym fanpage'u wątpliwości zostały rozwiane - twórca dodał bowiem pod nim komentarz potwierdzający, że planuje to uczynić.Niedługo po napisaniu powyższego wpisu, na kanale Gimpera pojawił się oczekiwany materiał o wymownym tytule - "Zawiodłem się...". Jak nie trudno się domyślić, twórca odpowiada w nim na priorytetowe kwestie poruszone wcześniej przez Kacpra.

Tomek upublicznił nieznane do tej pory fragmenty rozmów oraz, co więcej, dał możliwość pobrania ich w całości każdemu zainteresowanemu użytkownikowi. Pokazał także dowody, że próbował nawiązać kontakt z byłym montażystą aby rozwiązać sprawę w bardziej prywatny sposób, lecz bezskutecznie.

Z punktem widzenia Gimpera na całe wydarzenie możecie zapoznać się poniżej.Znając perspektywy dwóch stron konfliktu sami możecie podjąć decyzję kto bardziej przemówił do was przedstawionymi argumentami. Nam pozostaje jedynie obiecać, że jeśli w sprawie pojawią się nowe fakty to bezzwłocznie zostaniecie o nich poinformowani.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.