Gimper otwiera nowy kanał!

Gimper otwiera nowy kanał!

Już kilka dni temu, Tomasz "Gimper" Działowy poinformował swoich fanów, że wkrótce ogłosi wielką wiadomość. Ta miała nadejść 6 grudnia, ale YouTuber postanowił zdradzić część zapowiadanej informacji już dziś, wyzywając przy tym swoich widzów do ciekawego wyzwania. O co dokładnie chodzi?


Całość akcji wyjaśnia najnowszy film Gimpera, w którym twórca - jak sama nazwa odcinka wskazuje - informuje o otwarciu nowego kanału. Ten nie ma jeszcze oficjalnej nazwy, a roboczo nazwany został "TOP SECRET". Pełna nazwa kanału, a zarazem pierwszy odcinek, miał zostać opublikowany w najbliższy czwartek - 6 grudnia o godzinie 17:00. Tomek postanowił jednak zagrać z widzami w prostą grę. Jeśli dobiją oni do tego czasu 50 tysięcy subskrypcji na nowym kanale, twórca natychmiastowo zrobi to, co do tej pory miało nadejść dopiero w czwartek.

Przy okazji filmu informacyjnego, YouTuber zdradził także, czego będzie dotyczył nowy kanał. Na nim, jak zapewnia Gimper, znajdziemy treści gamingowe, z elementami rywalizacji i wyzwań. W pierwszym odcinku ma znajdować się gość specjalny, który według Tomasza, jest szczególną osobą jeśli chodzi o branżę gier.Czekacie na pierwszy materiał? Koniecznie zasubskrybujcie nowy kanał Gimpera. Na pierwszy film nie powinniśmy czekać zbyt długo. Po pierwszej godzinie od publikacji materiału informacyjnego, tajemnicze "TOP SECRET" zasubskrybowało już... 25 tysięcy osób!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.