Gimper pokazuje gdzie i z kim pracuje!

Gimper pokazuje gdzie i z kim pracuje!

Ostatnio na kanale Tomka dzieje się naprawdę dużo. Twórca wykreował kilka nowych formatów, które cieszą się sporym zainteresowaniem widzów. Poza tym postanowił zdradzić także z jakimi ludźmi współpracuje oraz pokazać własne biuro.


Gimper od ponad tygodnia proponuje swoim odbiorcom zupełnie nowe treści. Mowa tutaj chociażby o serii Szczerze do bólu, gdzie odpowiada on na niewygodne i często zadawane pytania czy projekcie Zawód: YouTuber polegającym na ocenianiu innym kanałów oraz opowiadaniu o kwestiach związanych z platformą.
Okazuje się, że to nie wszystko co twórca trzyma w zanadrzu. Gimper postanowił bowiem opublikować właśnie materiał, na którym przedstawia głównych współpracowników pomagających mu przy realizowaniu wszelkich przedsięwzięć. Oprócz tego pokazał również biuro, gdzie wszyscy pracują i dyskutują na różne tematy.

Film jest o tyle interesujący, że wiele osób, które śledzą działalność Tomka mogła nie zdawać sobie sprawy z faktów w nim przedstawionych. Okazuje się, że na dzień dzisiejszy Gimper posiada cztery osoby pomagające mu w "ogarnięciu" bieżących zadań takich jak montowanie klipów, umawianie gości do Lekko Nie Będzie czy zajmowanie się mediami społecznościowymi.W powyższym materiale przedstawiony został także logotyp firmy (Vidmo) pod jaką opisane grono realizuje konkretne zlecenia. Zapewne za jakiś czas Gimper zdradzi nieco więcej na ten temat i opowie szerzej o przyszłych planach i zamierzeniach projektu.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.