Gimper oficjalnie prowadzącym kanału AGO! Co znajdziemy na kanale?

Gimper oficjalnie prowadzącym kanału AGO! Co znajdziemy na kanale?

Gimper od kilku dni zapowiadał nowy projekt, a raczej nowy kanał, którego tworzeniem zajmował się w ostatnim czasie. Jego start był przewidziany dopiero na dzień jutrzejszy, czyli czwartek, ale twórca nie mógł się doczekać i już pochwalił się pierwszym filmem.


Zaledwie wczoraj pisaliśmy o tym, że Gimper oficjalnie zapowiedział nowy kanał i przy okazji rzucił wyzwanie widzom. Polegało ono na tym, że jeśli wbiją oni 50 tysięcy subskrypcji na nowym kanale, to natychmiastowo opublikuje film, który planowo miał pojawić się dopiero 6 grudnia o godzinie 17.

Jak można było się spodziewać - widzowie nie zawiedli i już teraz można zobaczyć pierwszy odcinek na kanale, w którym Gimper przeprowadza test wiedzy o Fortnite:Gośćmi odcinka są Krystian "Serwa" Serwatka - zawodnik drużyny AGO Esports, grający w Fortnite'a oraz legenda branży gier komputerowych w Polsce Tadeusz Zieliński... który, jak sam przyznaje, nigdy w życiu nie grał w Fortnite'a. Wie za to sporo na temat kwestii rynkowych i technicznych tej gry, więc starcie między nimi było bardzo ciekawe.

Gimper został więc ambasadorem organizacji AGO Esports oraz prowadzącym na tym kanale. Będą pojawiać się na nim różne rywalizacje związane z gamingiem i esportem a także będą obalane mity na temat  popularnych gier komputerowych. Odcinki będą pojawiać się w każdy czwartek o godzinie 17.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.