Gimper i milion subskrypcji w 6 minut

Gimper i milion subskrypcji w 6 minut

Wszyscy doskonale wiemy, jak wiele działo się niedawno wokół Tomka. Ostatnia prosta na drodze ku zdobyciu upragnionego miliona subskrypcji nie była łatwa, o co zadbali głównie widzowie z grupy Hajsowników. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat zabawnej akcji przeprowadzonej przez fanów Gimpera, przeczytajcie ten artykuł. Jednak cel udało się ostatecznie osiągnąć, a z tej okazji twórca przygotował dla nas wiele niespodzianek. Jedną z nich jest opublikowany dzisiaj materiał, czyli specjal na milion widzów Gimpera!


Wspomniany wyżej film to zaledwie część zapowiedzianych przez twórcę atrakcji, które mamy okazję obecnie doświadczać. Produkcja została wykonana przez widzów Tomka – Coorchucka i Danielusia. Trzeba przyznać, że chłopaki włożyli w swoją produkcję naprawdę wiele pracy i wiedzy na temat rozwoju kanału Gimpera. Zadbali również o szczegóły. W lewym dolnym rogu ekranu możemy zauważyć nie tylko ilość subskrypcji, które twórca miał w momencie publikowania przedstawianych materiałów, ale także adekwatną do danego okresu miniaturkę kanału. Jest to bardzo dobrze wykonany, oryginalny pomysł. Nie zabrakło również nawiązania do słynnych już przeróbek programu Milionerzy z udziałem YouTuberów. Specjal na milion widzów Gimpera to film, który zdecydowanie powinniście obejrzeć!
Widzowie, którzy śledzą kanał Gimpera praktycznie od początku istnienia, będą zachwyceni najnowszym materiałem. Pokazane są w nim fragmenty filmów z gier takich jak m.in. League of Legends, Team Fortress 2, Bordenlands 2 czy Left For Tube. Mamy okazję powspominać wiele ciekawych kolaboracji twórcy, eventy, w których brał udział kilka lat temu, a także te nieprzyjemne sytuacje w jego karierze. Wszystko sprowadza się jednak do tego, że tak naprawdę walka o zdobycie miliona subskrypcji trwała od samego początku i wcale nie był to próg nie do zdobycia. Specjal na milion widzów Gimpera idealnie pokazuje metamorfozę, jaką przeszedł kanał od 2011 roku oraz jego ogólny rozwój w tym czasie. Z pewnością jest to doskonały prezent dla Tomka. Budzi niesamowity sentyment nie tylko u samego twórcy, ale także u odbiorców przedstawianego przez niego kontentu. Oby tak dalej i życzymy Gimperowi kolejnego miliona subów!


Jeżeli po obejrzeniu powyższego filmu masz ochotę sprawdzić swoją wiedzę o Gimperze, to wykonaj ten quiz!


A czy wam podobał się specjal na milion widzów Gimpera? Od kiedy jesteście jego widzami? Koniecznie piszcie o tym w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl