Gimper i Mandzio ruszają z własną marką ubrań!

Gimper i Mandzio ruszają z własną marką ubrań!

Własna marka odzieżowa danego twórcy wiąże się z pewnego rodzaju prestiżem i nową jakością, gdyż sam YouTuber trzyma kontrolę nad tym, co produkuje i jakie materiały są do tej produkcji używane. "Preemium" to kolejny projekt Gimpera, nad którym od pół roku trwają intensywne prace.


5


Własne marki odzieżowe to żadna nowość wśród polskich YouTuberów. Idealnym przykładem są takie projekty jak np. JDWear Jasia Dąbrowskiego czy REZI STYLE Remka Wierzgonia. Z inicjatywą postanowił wyjść także Gimper, który dzisiaj zapowiedział swoją markę, nad którą pracę trwały od ponad pół roku. Przywitajcie Preemium.

Logo marki odzieżowej "Preemium". Logo marki odzieżowej "Preemium".

Sam Gimper w swojej karierze posiadał dwa sklepy, które były założone kolejno - na platformie cupsell.pl oraz ten powstały z ekipą RichZone, której Tomek jest założycielem. Projekt, który zapowiedział dzisiaj to natomiast zupełna nowość jeśli chodzi o jego dotychczasowe doświadczenia. Szczegółów jak na razie jeszcze zbyt wielu nie ma (sklep ruszyć ma jeszcze w tym tygodniu), lecz wiemy już jak wyglądają trzy wzory, które znajdą się w sklepie Preemium - Gimper zamieścił je wraz z postem informującym o zakończeniu prac nad marką.
6

Powstała także oddzielna strona na Facebooku poświęcona właśnie marce odzieżowej Gimpera, która w żaden w sposób na razie nie wskazuje na to, że to właśnie on jest jej twórcą. Sam sklep natomiast zapowiadany jest w następujący sposób:
To czas stylu, kreatywności i pasji. Coś, w czym będziesz działał razem z nami.
Świat, z którym już się związałeś i dzięki któremu decyzja o tym jak chcesz wyglądać należy do Ciebie. Przenosimy się wspólnie w miejsce ekskluzywnej mody, którą tworzymy razem, Ty i osoby, które znasz i lubisz.

1 Grafika promująca projekt "Preemium".

Aktualizacja 22:15


Do Gimpera i marki Preemium dołączył właśnie Mandzio. Na swoim Instagramie zapowiedział on nową serię koszulek. Na pierwszy ogień poszedł wzór z pizzą! Według nas wygląda świetnie. Zobaczcie sami:


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.