Gimper i Macademian Girl w półfinale

Gimper i Macademian Girl w półfinale "Tańca z Gwiazdami"!

Dziewiąta edycja "Tańca z Gwizdami" trwa w najlepsze. Wczorajszy ćwierćfinałowy odcinek przyniósł wiele emocji. Pary, które reprezentują poniekąd społeczność internetu - YouTuber Gimper oraz blogerka Macademiangirl, przeszły kolejny etap i już za tydzień zobaczymy ich w odcinku półfinałowym.  


Zarówno Tomasz 'Gimper' Działowy w parze z Natalią Głębocką jak i Tamara Gonzalez Perea w parze z Rafałem Maserakiem zatańczą już za tydzień w odcinku półfinałowym. Przeciwnikami par, które znamy z działalności internetowej będzie Joanna Mazur i Jan Kliment. We wczorajszym, ćwierćfinałowym odcinku z "Tańca z Gwiazdami" odpadł natomiast Jakub Kucner i Lenka Klimentowa. Jak poszło Gimperowi i Macademian Girl?

Tomasz w pierwszej kolejności zatańczył foxtrota do piosenki "Always Look on the Bright Side of Life" z Monthy Pythona. Wraz z Natalią za świetny występ otrzymał 21 punktów na 30 możliwych. W drugim tańcu Gimper wraz z Natalią zaprezentowali sambę, która nie została doceniona przez jurorów - ci dali parze tym razem 17 punktów. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

@gimperowski 🌞 i @nataliaglebocka95 ☁️wytańczyli 21 punktów! #alwayslookonthebrightsideoflife #tzg #polsat #wlaczemocje #tonatka


Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)
Macademian Girl w parze z Rafałem Maserakiem jako pierwszy taniec zaprezentowali cha-chę, która została pochwalona przez jury. Dzięki temu uzyskali oni 26 punktów. Jeszcze lepiej wyszedł im drugi taniec - foxtrot. Jury było nim zachwycone, przyznając przy tym, że był to jeden z najlepszych tańców tego wieczoru. Para otrzymała tym razem aż 29 punktów. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

29 punktów dla @macademiangirl i @rmaserak A Wy ile byście dali? #tzg #polsat #wlaczemocje #maseralez


Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)


Półfinał "Tańca z Gwiazdami" z udziałem Gimpera oraz Macademian Girl obejrzymy już w najbliższy piątek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Będziecie oglądali?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.