Gimper i Ewelina ze wspólnym filmem o rozstaniu się

Gimper i Ewelina ze wspólnym filmem o rozstaniu się

Rok 2018 nie był dobry dla znanych YouTube'owych par, dlatego cieszymy się, że ma się on ku końcowi. Tym razem rozstali się Gimper i Ewelina, o czym opowiedzieli we wspólnym materiale.


Ich związek trwał trzy lata i już na wstępie mówią, że nie będą zdradzać szczegółów rozstania. Film nagrali wspólnie dlatego, żeby być fair w stosunku do widzów, z którymi w pewnym stopniu dzielili się swoją prywatnością i żeby nie było niepotrzebnych niedopowiedzeń i pytań.Tomek i Ewelina podkreślają, że między nimi wszystko jest w porządku, nie ma żadnego konfliktu i dalej będą ze sobą współpracować. Materiał nie był dla nich łatwy do nagrania, co widać po emocjach, których nie udało im się całkowicie powstrzymać - nie ma w tym jednak nic dziwnego.

Bardzo stresujący jest dla nich fakt, że o ich rozstaniu będzie rozmawiało bardzo dużo ludzi, wszak stało się ono kwestią publiczną. Twórcy chcieli jednak być fair w stosunku do widzów, więc należy to uszanować i okazać im wsparcie oraz zrozumienie, o które zresztą proszą swoich widzów. Dla ciekawskich - Bilon, pies Tomka zostaje z nim.

Doceniamy szczerość i odwagę Tomka i Eweliny oraz życzymy im szczęścia na nowych drogach życia!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.