Gimper i BOXDEL z dubbingiem w serii Drollercastera!

Gimper i BOXDEL z dubbingiem w serii Drollercastera!

Lubicie oglądać filmy gdy w głośnikach możecie usłyszeć znajome głosy? Większość z nas woli oglądać filmowe produkcje w ojczystym języku i to nie z powodu braku znajomości języków obcych, po prostu z wygody. Jednak często jest tak, że lektorzy filmowi i dubbingowcy powtarzają się. Przecież znany głos przyciągnie więcej widzów przed ekrany, a to zamyka nas w pewnym schemacie.


Na YouTube zasada jest podobna, ale twórców do wykorzystania jest znacznie więcej. Tak oto możemy usłyszeć BOXDELA oraz Gimpera w nowych rolach! Zacznijmy jednak od początku. Era Minecraft podobno się już skończyła, ale jak się okazuje, nadal żyje swoim życiem. Teraz nawet jest lepiej, bo po całym szale na niego, sytuacja się ustabilizowała i możemy znaleźć naprawdę dobre i warte obejrzenia produkcje!


Takimi materiałami są filmy od Drollercastera. W jego materiałach możemy zobaczyć ciekawie przedstawione historie i całkiem niezłą grę aktorską. I właśnie tutaj swoje miejsce znaleźli Gimper oraz BOXDEL. Wystąpili oni gościnnie w najnowszym, drugim już odcinku drugiego sezonu serii "Dwa Światy" na kanale tego YouTubera.


O fabule tego odcinka możemy przeczytać w opisie materiału, a my pozwolimy sobie zacytować tą notkę:
Okazuje się, że dzięki pradawnemu artefaktowi są szanse na wskrzeszenie SIDOVLADA. Teściu opowiada Miltonowi Historię o dawnym śmiałku który postanowił użyć magicznej mocy artefaktu by wskrzesić swoją ukochaną zmarłą żonę. Dragon Boxdel to smok który potrafi wskrzesić każdą zmarłą istotę. Zasada jest jednak taka że osoba wskrzeszona traci pamięć i rodzi się po równo zła jak i dobra. Czy Milton uwierzy w legendę o smoku? Czy wyruszy w poszukiwaniu artefaktu? Tego dowiecie się wkrótce.Zapraszam do zerknięcia na film oraz zapoznania się z innymi produkcjami Drollercastera:
Podobają Wam się takie produkcje? Stawiają one według Was Minecraft w innym świetle? Piszcie w komentarzach co o tym sądzicie!


Jakub Romanowski


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.