Gimper odpowiada na hejt po ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami

Gimper odpowiada na hejt po ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami

Po przedostaniu się Gimpera do finałowego etapu 9. edycji Tańca z Gwiazdami, można mówić o prawdziwej nagonce na tego twórcę. Wielu internetowych komentatorów i portali plotkarskich zarzuca Tomaszowi stosowanie "nieczystych zagrań".


Pojawienie się Tomasza Działowego w finale Tańca z Gwiazdami wywołało niemałą burzę medialną. Gimper, mimo nieprzychylnych ocen jurorów, przedostawał się do coraz to dalszych faz programu dzięki głosom oddawanym przez jego widownię. Mamy do czynienia z pewnego rodzaju ewenementem. Internauci udowodnili jak zmobilizowaną i czynną grupą odbiorców potrafią być. Zdecydowanie przerosło to oczekiwania przedstawicieli mediów tradycyjnych.



Z pewnością nie można odmówić Tomkowi poczynionego z odcinka na odcinek progresu. Niemniej jednak pojawiło się wiele głosów, mówiących o niesprawiedliwości względem osób bardziej uzdolnionych tanecznie. Jako kontrargument podnoszone jest, że Taniec z Gwiazdami to przede wszystkim program rozrywkowy, nie konkurs stricte taneczny.

Niektóre serwisy internetowe obwiniają Gimpera o "nieczyste zagrywki", a wręcz o formy "przekupstwa" stosowane wobec jego widowni. Twórca wyjaśnia, że pozostali uczestnicy programu sięgali po podobne sposoby, a zachęcanie swoich fanów do głosowania nie jest zakazane przez regulamin. Oto co YouTuber opublikował na swoim Instagram Story:





Oraz dodatkowo komentując:



Co myślicie o nagonce niektórych portali na Gimpera? Czy sądzicie, że zadziała to jako dodatkowa mobilizacja dla fanów Tomasza w walce idola o kryształową kulę?

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu