Już dziś Gimper zawalczy o kryształową kulę Tańca z Gwiazdami!

Już dziś Gimper zawalczy o kryształową kulę Tańca z Gwiazdami!

Już dziś wielki finał 9. edycji Tańca z Gwiazdami! W programie, który rozpocznie się o godzinie 20:05, o kryształową kulę zawalczy Tomasz "Gimper" Działowy!


Przeciwnikiem Gimpera oraz Natalii Głębockiej będzie Joanna Mazur i Jan Kliment. Finałową atmosferę podgrzewają opinie po ostatnim odcinku, kiedy to niektóre portale plotkarskie osądziły Tomka o stosowanie "nieczystych technik" w postaci "kupowania głosów" swoich widzów. Tymczasem do głosowania na YouTubera zachęcają inni polscy twórcy, w tym m.in. JDabrowsky, yachuprodukcja, reZigiusz czy Mamiko.
W dzisiejszym finałowym odcinku pary zatańczą po trzy tańce, w tym jeden wybrany przez przeciwnika. Walkę o kryształową kulę możecie oglądać od 20:05 na antenie Polsatu, natomiast na kanale Gimpera już teraz macie możliwość śledzenia "strefy kibica" na żywo:Będziecie oglądali dzisiejszy odcinek? Kibicujecie Gimperowi? Pamiętajcie, że możecie na niego głosować wysyłając wiadomości SMS oraz oddając głos na stronie internetowej Polsatu!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.