Już dziś Gimper zawalczy o kryształową kulę Tańca z Gwiazdami!

Już dziś Gimper zawalczy o kryształową kulę Tańca z Gwiazdami!

Już dziś wielki finał 9. edycji Tańca z Gwiazdami! W programie, który rozpocznie się o godzinie 20:05, o kryształową kulę zawalczy Tomasz "Gimper" Działowy!


Przeciwnikiem Gimpera oraz Natalii Głębockiej będzie Joanna Mazur i Jan Kliment. Finałową atmosferę podgrzewają opinie po ostatnim odcinku, kiedy to niektóre portale plotkarskie osądziły Tomka o stosowanie "nieczystych technik" w postaci "kupowania głosów" swoich widzów. Tymczasem do głosowania na YouTubera zachęcają inni polscy twórcy, w tym m.in. JDabrowsky, yachuprodukcja, reZigiusz czy Mamiko.
W dzisiejszym finałowym odcinku pary zatańczą po trzy tańce, w tym jeden wybrany przez przeciwnika. Walkę o kryształową kulę możecie oglądać od 20:05 na antenie Polsatu, natomiast na kanale Gimpera już teraz macie możliwość śledzenia "strefy kibica" na żywo:Będziecie oglądali dzisiejszy odcinek? Kibicujecie Gimperowi? Pamiętajcie, że możecie na niego głosować wysyłając wiadomości SMS oraz oddając głos na stronie internetowej Polsatu!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.