Gimper i Bedoes wyjaśnili głośną sprawę i zwrócili uwagę na problem wyśmiewania innych

Gimper i Bedoes wyjaśnili głośną sprawę i zwrócili uwagę na problem wyśmiewania innych

Wczoraj na kanale Gimpera pojawił się materiał, w którym twórca komentując memy, odniósł się w niepochlebny sposób w stosunku do znanego rapera Bedoesa. Raper krótko po tym skomentował zajście. Dziś Gimper przeprosił i wraz z Borysem doszli do porozumienia oraz zwrócili uwagę na pewien problem. 


Cała sytuacja dotyczy wczorajszego Overwatcha Hajsowników, w którym Gimper komentował m.in. memy z Bedoesem w roli głównej. Użytkownicy wraz z YouTuberem wyśmiali na obrazkach wagę rapera. Tomasz dodał do tego wszystkiego cytat z piosenki samego Borysa - "Bedi schudł, bo zaczął ćpać, wiesz?", co miało odnosić się do popularnego komentarza hejterów rapera, którzy w ten sposób dokuczali mu niegdyś, gdy był chudszy. Fragment, o którym mowa, rozpoczyna się w 40 sekundzie wczorajszego filmu:Fragment niedługo później trafił na Instagram Story Bedoesa, który wrzucił swoje zdanie w sprawie, a następnie skomentował, że nie ma nic do Gimpera, a jedynie chciałby zwrócić uwagę na pewien problem.Dziś Gimper odniósł się do opinii rapera w nowym materiale. Powiedział, że rozmawiał z Borysem, przyznał mu rację, przeprosił oraz w ramach filmu postanowił zachęcić swoich widzów do oddzielenia memów od rzeczywistości i nie wyśmiewania innych ze względu na wygląd.Po dzisiejszym tłumaczeniu Tomasza, Bedoes postanowił raz jeszcze skomentować zajście. Podobnie jak Gimper, wyraził zadowolenie z załagodzenia sprawy oraz wspólnego zwrócenia uwagi na problem wyśmiewania innych osób. Źródło fot.: Glamrap.pl / Magdalena Wdziękowska

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.