Gimper z ważnym apelem do Hajsowników w sprawie odzyskanej Piwniczki Memów

Gimper z ważnym apelem do Hajsowników w sprawie odzyskanej Piwniczki Memów

Dziś w Internecie zrobiło się głośno po usunięciu fanpage'a Piwniczki Memów (ponad 165 tys. lajków), do którego przyczyniła się mała grupa członków Hajsowników Gimpera. Wieczorem fanpage został odzyskany, a Gimper wystosował ważny apel dla wszystkich "Hajsów", w celu zaprzestania tego typu działania w przyszłości.


O samej sprawie związanej z usunięciem fanpage'a Piwniczki Memów i powodzie zgłoszeń jej przez Hajsowników, informowaliśmy was w dzisiejszym artykule na naszej stronie, do którego przejdziecie klikając tutaj. Zaraz po nim w sprawę bardzo mocno zaangażował się Gimper, który przekazał wiele wartych uwagi informacji, o których sami wcześniej wspomnieliśmy. Pierwszą z nich jest fakt, że zgłoszenia które spowodowały zdjęcie Piwniczki Memów, zostały wysłane przez wąską grupę Hajsowników Gimpera. Dodatkowo, w regulaminie "Hajsów", od dawna znajduje się punkt mówiący o tym, że tego typu zachowanie jakiego dopuściły się wczoraj pewni członkowie grupy, są zabronione.Mimo tak czytelnej informacji w regulaminie, to nie wystarczyło. Do sytuacji doszło przez grupę nieświadomych osób, która przeprowadziła rajd na zbanowany później fanpage.

Po naszym wpisie, pod postem na fanpage APYnews doszło do krótkiej rozmowy Gimpera z założycielem Piwniczki Memów - Dawidem. Dzięki temu, Tomek skontaktował się z nim i pomógł mu w odzyskaniu strony. Całe szczęście, udało się. Brawo! 

W związku z powyższym, Gimper opublikował zarówno na swojej grupie jak i fanpage'u, krótki apel, w którym po raz kolejny zaznaczył, że nie będzie tolerował tego typu zachowań wśród Hajsowników Gimpera. Według YouTubera, takie osoby przynoszą wstyd zarówno reszcie członków jak i jemu samemu. Na koniec materiału Tomek przeszedł do części pokazowej, w której przedstawił banowanie ponad 3 tysięcy Hajsowników - wszystkich tych, którzy polubili popularny post o "kradzieży" mema "hajsów" na fanpage Piwniczki Memów. Zobaczcie to sami!Taka sytuacja zdecydowanie nie powinna mieć miejsca. Nie można w tym wypadku szukać natomiast w kimkolwiek winy. Trudno bowiem upilnować tak ogromną społeczność, jaką są Hajsownicy. Mimo wszystko Gimper wspomniał, że wraz z administratorami dołoży wszelkich starań aby konsekwentnie usuwać z grupy wszelkie osoby, które sieją bezpodstawną nienawiść do innych osób czy stron. Gratulujemy świetnej postawy Gimper!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.