Gdzie odbędzie się Meet-Up 2015?

Gdzie odbędzie się Meet-Up 2015?

Nowy rok 2015, zbliża się wielkimi krokami! Oznacza to początek planowania przeróżnych imprez związanych z YouTubem na cały nadchodzący rok. Większość osób, czeka na Meet-Up organizowany przez ReZiego i Stuu, który w tym jak i zeszłym roku okazał się największą i według wielu najlepszą imprezą związaną ściśle z tematyką YouTuba.  Gdzie i kiedy on się odbędzie?


Dokładne miejsce jak i data najbliższego Meet-Up'a nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Dla przypomnienia, ostatni MU odbył się w Hali Stulecia (Wrocław) dnia 26 lipca 2014r. Został on oficjalnie zapowiedziany dopiero w czerwcu. Wiele osób domyśla się więc, że podobnie będzie i w tym roku. Czeka nas jednak pewna niespodzianka.


Kilka dni na nowo otworzonym fanpage'u - Stuu Games (dawniej Polski Pingwin), zostało opublikowane zdjęcie prezentujące "katowicki Spodek z podpisem: "Fajne miejsce na....?". :
mu1
Wszyscy wiedzą, że chodzi tu o Meet-Up 2015. Można więc wstępnie przypuszczać, że MeetUp odbędzie się więc w Katowicach. Lecz to nie wszystko. Tego samego dnia na Instagramie Stuu, pojawiło się zdjęcie wraz z ReZim o planowaniu MU15.


mu2


W komentarzach znajdziemy mnóstwo propozycji co do miejsca tego wydarzenia. Można tam znaleźć nawet komentarz od samego Stu, który napisał tak:


mu3Jak myślicie? Będzie tak jak napisał? Według nas taka opcja zadowoliłaby wszystkich, a w szczególności tych z północy kraju, którzy mają do tej pory powody do narzekania, ze względu, że większość tego typu imprez odbywa się głównie na południu kraju lub w Warszawie.


W tym roku, bo 28 grudnia, w Warszawie odbędzie się ostatnia okazja do spotkania swoich ulubionych YouTuberów. Gdzie, co i jak? Zapraszamy do wcześniejszego artykułu, w którym o wszystkim napisaliśmy. Kliknij TUTAJ, aby do niego przejść.


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu