Sukces Gargamela na YouTube!

Sukces Gargamela na YouTube!

Od dłuższego czasu kanał GargamelVlog przechodzi swoisty renesans! Jego poziom wyświetleń oraz subskrypcji rośnie z dnia na dzień. Twórca, który od lat tworzy na YouTube, właśnie teraz zdobywa rekordowe przyrosty widzów, Sięgają one nawet kilku tysięcy subskrypcji każdego dnia. Jak to jest możliwe?


1. Sukces filmów Gargamela


Najpopularniejszym filmem vlogera jest "SEXMASTERKA", w którym twórca wyśmiewa i krytykuje tym samym kanał Anieli. Wideo w ciągu miesiąca zdobyło ponad 560 tysięcy wyświetleń, a jego wyróżniający się na tle innych znanych YouTuberów montaż podbił serca kolejnych widzów. Wprowadził on także nowy trend, na którym wzorują się już pierwsze mniejsze kanały. W samym materiale, Gargamel wyśmiewa podejście YouTuberki do edukacji seksualnej oraz organizowanie zlotów, na które przychodzą nawet dzieci w wieku 12 lat. Oprócz tego, że film dostarcza nam sporą dawkę humoru, daje nam także wiele do myślenia:
Kolejnym popularnym filmem Gargamela jest "TUMBLR GIRL MODA", który chętnie udostępniany był przez innych polskich twórców. Film ma na celu krytykę wideo, w którym pewna dziewczyna pokazuje krok po kroku jak zostać tzw. TUMBLR GIRL. YouTuber w poniższym filmie komentuje praktycznie każde zdanie wypowiedziane przez dziewczynę - jak zwykle bardzo celnie!
Jeśli obejrzeliście choć jeden film Gargamela mogliście zauważyć, że ma dość specyficzne poczucie humoru. Mimo tego, przypadło ono do gustu jego widzom, którzy dzielą się nim w Internecie. Przykład stanowi mem w formie gifa, w którym YouTuber udaje, że pije rozpuszczalnik. Zdobył on taką popularność, że od kilku dni pojawia się pod wieloma postami na grupach YouTuberów:


Gargame-rozpuszczalnik- gif

 

2. YouTuberzy także oglądają Gargamela


Wielu twórców wspiera pracę Gargamela dzieląc się jego materiałami na swoich social mediach. Pod filmami możemy znaleźć za to pozytywne komentarze od m.in. Mandzia, iHanio czy Rembola. Warto dodać, że GargamelVlog podjął się współpracy z MULTIM, który wystąpił w jego odcinku! Koniecznie sprawdźcie go poniżej:
 

3. Opinie widzów Gargamela


Wielu widzów wyraża swoją pozytywną opinię w komentarzach u tego twórcy. Przytoczymy Wam niżej kilka z nich:Jeszcze 2 mieś temu miałeś 22 tyś subów, a teraz już 100 tyś. Gratuluję!
Z każdym powrotem robisz coraz fajniejszy content, nie znikaj za parę dni jak zawsze Gargamel :< ~ Mandzio
Kocham CIe gościu xD Nie no dobra no homo ale śmiechnięte mocno Nie zmieniaj się bo "usnup" :D


Świetne przestery <3

Wyrażam zachwyt tym filmem. W końcu. Ktoś. Zrobił to dobrze. <3 ~  ihanio.tv4. Zastępstwo w Zapytaj Beczkę
Zbliżamy się ku końcowi, lecz finał jest równie dobry jak początek. Chodzi o zastępstwo w odcinku Zapytaj Beczkę - więcej pisaliśmy o tym wydarzeniu tutaj. Wspólnie z Mietczyńskim, Gargamel odnowił zaniedbany ostatnimi czasy komediowy kanał Gonciarza. Duet przypadł do gustu tysiącom osób, co przyczyniło się do kolejnego wzrostu widzów na kanale YouTubera:
Na zakończenie zostawiamy Was z wywiadem przeprowadzonym przez Fanggottena, bardziej znanego z kanału TVGRYpl. Z rozmowy możemy dowiedzieć się m.in. czym według Gargamela jest tak zwany "rak" oraz poznamy rzeczy z zaplecza YouTuba. Naprawdę ciekawy wywiad!
Co myślicie o Gargamelu? Oglądacie go, czy pierwszy raz o nim słyszycie? Piszcie w komentarzach! 


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl