Gargamel tłumaczy usunięcie relacji z Fame MMA 2

Gargamel tłumaczy usunięcie relacji z Fame MMA 2

Wygląda na to, że Gargamel na dobre wrócił na YouTube. Ostatnio podzielił się pierwszym od bardzo dawna filmem na kanale, a tej nocy udostępnił relację z gali Fame MMA, którą... usnął. W poście na Facebooku twórca tłumaczy swoją decyzję.


Gargamel wstawił na swój kanał film z gali Fame MMA 2 po pierwszej w nocy i po około pięciu godzinach zdecydował się go zdjąć z kanału. Wszystko przez odpowiedzialność, jaką czuje na sobie twórca.

Chodzi bowiem o to, że według Gargamela relacja przedstawiała zbyt płytko całe wydarzenie i jego obecność na nim. YouTuber podczas relacji miał ignorować problemy, jakie miał w stosunku do niektórych zawodników walczących w klatce. Nie poruszał on tego tematu ze względu na komediowy charakter filmu, ale nie do przyjęcia jest dla niego fakt, że w klatce znalazły się osoby, które krzywdzą swoją widownię.Z tego też powodu Gargamel poczuł się nieszczery w stosunku do swoich widzów i po przemyśleniu sprawy, uznał go za nietrafiony. Decyzję o opublikowaniu go tłumaczy tym, że po prostu go bardzo bawił i początkowo nie zdawał sobie sprawy z tego, że dla widza, który nie był na gali ten film może mieć zdecydowanie inny wydźwięk.

Twórca zapowiada, że więcej na ten temat opowie w prowadzonym wspólnie z Generatorem Frajdy Dwóch Typów Podcast. Co ciekawe, pod postem na Facebooku można znaleźć wiele komentarzy od ludzi, którzy zdążyli obejrzeć film i twierdzą, że był on bardzo dobry i śmieszny, jednocześnie fair w stosunku do widzów. W komentarzach Gargamel także zdradził, że być może dogra do materiału odpowiedni komentarz i ponownie podzieli się nim z widzami.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.